MPforest OÜ
Registrisse kantud 16840570MPforest OÜ (registrikood 16840570) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Kolgaküla, tegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). 2025. aasta müügitulu oli 30 168 eurot ja puhaskasum 7 490 eurot, bilansimaht 43 110 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mart Padar. Juhatuse liige on Mart Padar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.10.2023 (3 a 0 k) · Lepiku, Kolgaküla, 74808
Registriandmed KMKR EE102667451 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102667451
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsamajandust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 24,8 % | 2024: 62,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 40,3 % | 2024: 77,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 43,1 % | 2024: 31,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 0,6 |
| Müügitulu kasv | +120,0 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 30 168 | 13 713 |
| Puhaskasum | 7 490 | 8 583 |
| Käibevara | 18 598 | 15 311 |
| Põhivara | 24 512 | 19 900 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 43 110 | 35 211 |
| Kohustised kokku | 24 537 | 24 128 |
| Omakapital | 18 573 | 11 083 |
| Kasumimarginaal | 24,8 % | 62,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 18 598 € · 43,1 %
- Põhivara 24 512 € · 56,9 %
- Lühiajalised kohustised 24 537 € · 56,9 %
- Omakapital 18 573 € · 43,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 56,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 56,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 947 € | 1 201 € | 11 655 € | 1 |
| II kv 2026 | 313 € | 236 € | 4 300 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 618 € | 0 € | 14 814 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 116 € | 0 € | 9 543 € | 0 |
| III kv 2025 | 817 € | 0 € | 4 235 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 437 € | 0 € | 5 232 € | 0 |
| I kv 2025 | 647 € | 0 € | 9 015 € | 0 |
| IV kv 2024 | 6 437 € | 0 € | 27 243 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 982 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 400 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 40,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 25,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 885 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 770 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLepiku, Kolgaküla, 74808
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.10.2023Esmakanne Ä 50239516
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 12.05.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |