Solid Protect OÜ
Registrisse kantud 16851651Solid Protect OÜ (registrikood 16851651) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mujal liigitamata keemiatoodete tootmine (EMTAK 2059). 2025. aasta müügitulu oli 35 371 eurot ja puhaskasum -44 100 eurot, bilansimaht 5 176 eurot. Juhatuse liige on Taavi Küng. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.11.2023 (2 a 11 k) · Vabaduse pst 174b, Tallinn, 10917
Registriandmed KMKR EE102673458 · osakapital 8 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102673458
- Osakapital
- 8 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata keemiatoodete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -124,7 % | 2024: -821,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -2 075,7 % | 2024: -1 467,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2024: 0,1 |
| Müügitulu kasv | +302,9 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 35 371 | 8 780 |
| Puhaskasum | -44 100 | -72 140 |
| Käibevara | 5 176 | 4 706 |
| Põhivara | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 176 | 4 706 |
| Kohustised kokku | 112 615 | 73 746 |
| Omakapital | -107 439 | -69 040 |
| Kasumimarginaal | -124,7 % | -821,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 176 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 112 615 € · 2 175,7 %
- Omakapital -107 439 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2 175,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 027 € | 1 695 € | 23 325 € | 2 |
| II kv 2026 | 3 017 € | 1 695 € | 27 855 € | 2 |
| I kv 2026 | 2 445 € | 1 695 € | 12 751 € | 2 |
| IV kv 2025 | 2 119 € | 1 695 € | 5 018 € | 2 |
| III kv 2025 | 1 587 € | 1 695 € | 7 799 € | 2 |
| II kv 2025 | 1 876 € | 1 695 € | 9 377 € | 2 |
| I kv 2025 | 1 861 € | 1 692 € | 4 586 € | 2 |
| IV kv 2024 | 1 578 € | 1 685 € | 8 480 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 009 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 565 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 56,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 775 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 543 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Risto Vaher
- Taqueria OÜ Tegelik kasusaaja
- Dione OÜ Juhatuse liige
- PayGo Solutions OÜ Juhatuse liige
- RM Capital OÜ Osanik
- TULEB Invest OÜ Tegelik kasusaaja
-
Raab OÜ
- Cflow Estonia OÜ Osanik
-
Taavi Küng
- Tarkvarakirjastus OÜ Tegelik kasusaaja
- Bidsly OÜ Tegelik kasusaaja
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (4)
-
Tarkvarakirjastus OÜ 33,07 %
-
TULEB Invest OÜ 26,15 %
-
Raab OÜ 8,79 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 37. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Töötlev tööstus (EMTAK 20) 2 852 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 852 |
| Toetused kokku | 2 852 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 2 852 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubSolid Protect | Leading innovator in fire-resistant solutions. Natural and environmentally friendly wood protection.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
24.11.2025Muutmiskanne Ä 50240683 / 7
-
21.11.2025Osanike muutmine Ä 50240683 / M2
-
13.03.2025Muutmiskanne Ä 50240683 / 6
-
14.02.2025Muutmiskanne Ä 50240683 / 5
-
16.12.2024Muutmiskanne Ä 50240683 / 4
-
06.12.2024Muutmiskanne Ä 50240683 / M1
-
12.06.2024Muutmiskanne Ä 50240683 / 3
-
21.05.2024Muutmiskanne Ä 50240683 / 2
-
01.11.2023Esmakanne Ä 50240683
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.07.2025 | Mikroettevõtja |