LimbY OÜ
Registrisse kantud 16853029LimbY OÜ (registrikood 16853029) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Metsanurme küla, tegevusala elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük (EMTAK 46643). 2025. aasta müügitulu oli 88 276 eurot ja puhaskasum 4 698 eurot, bilansimaht 66 997 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Juta Pauk. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Juta Pauk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.11.2023 (2 a 11 k) · Kuresoo tee 107, Metsanurme küla, 75501
Registriandmed KMKR EE102674046 · osakapital 0 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102674046
- Osakapital
- 0 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,3 % | 2024: 29,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 12,3 % | 2024: 100,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 56,9 % | 2024: 96,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,1 | 2024: 27,7 |
| Müügitulu kasv | −21,0 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 88 276 | 111 702 |
| Puhaskasum | 4 698 | 33 393 |
| Käibevara | 33 320 | 34 642 |
| Põhivara | 33 677 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 66 997 | 34 642 |
| Kohustised kokku | 28 906 | 1 249 |
| Omakapital | 38 091 | 33 393 |
| Kasumimarginaal | 5,3 % | 29,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 33 320 € · 49,7 %
- Põhivara 33 677 € · 50,3 %
- Lühiajalised kohustised 5 492 € · 8,2 %
- Pikaajalised kohustised 23 414 € · 34,9 %
- Omakapital 38 091 € · 56,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 43,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 50,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46643 Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük põhitegevus 72 695 €
-
4321 Elektriinstallatsioon 15 579 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 13 416 € | 0 |
| II kv 2026 | 74 € | 0 € | 8 583 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 275 € | 0 € | 13 023 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 427 € | 0 € | 25 052 € | 0 |
| III kv 2025 | 3 587 € | 0 € | 44 682 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 154 € | 0 € | 22 357 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 118 € | 0 € | 11 937 € | 0 |
| IV kv 2024 | 3 055 € | 0 € | 35 716 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 472 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Silver Pauk
- Pühaste Pruulikoda OÜ Osanik Maksuvõlg
- Uuselamu OÜ Osanik
- LimbY Investeeringud OÜ Tegelik kasusaaja
-
Juta Pauk
- SISIS OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Vimpla Production OÜ | 33,33 % | 1 € | 08.09.2026 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Vimpla Production OÜ 33,33 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKuresoo tee 107, Metsanurme küla, 75501
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2026Muutmiskanne Ä 50240822 / 2
-
02.11.2023Esmakanne Ä 50240822
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 08.06.2025 | Mikroettevõtja |