Lebenrecht Tech OÜ
Registrisse kantud 16861862Lebenrecht Tech OÜ (registrikood 16861862) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Lapi küla, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 39 862 eurot ja puhaskasum -1 179 eurot, bilansimaht 4 982 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Lebenrecht Films OÜ. Juhatuse liige on Sander Lebreht. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.11.2023 (2 a 11 k) · Võru tee 10, Lapi küla, 65505
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 100 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 100 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -3,0 % | 2024: 8,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -50,1 % | 2024: 97,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 47,2 % | 2024: 62,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 1,9 |
| Müügitulu kasv | +1,0 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 39 862 | 39 463 |
| Puhaskasum | -1 179 | 3 430 |
| Käibevara | 2 602 | 4 055 |
| Põhivara | 2 380 | 1 620 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 982 | 5 675 |
| Kohustised kokku | 2 631 | 2 145 |
| Omakapital | 2 351 | 3 530 |
| Kasumimarginaal | -3,0 % | 8,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 602 € · 52,2 %
- Põhivara 2 380 € · 47,8 %
- Lühiajalised kohustised 2 631 € · 52,8 %
- Omakapital 2 351 € · 47,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 52,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 47,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 861 € | 2 227 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 188 € | 1 426 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 883 € | 2 181 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 919 € | 2 102 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 919 € | 2 102 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 919 € | 2 102 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 573 € | 1 729 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 530 € | 1 684 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 620 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 742 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 119,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 428 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sander Lebreht
- Lebenrecht Films OÜ Juhatuse liige
- Osaühing Exitfilm Tegelik kasusaaja
- InnoVoog OÜ Tegelik kasusaaja
-
Lebenrecht Films OÜ
- InnoVoog OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Lebenrecht Films OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVõru tee 10, Lapi küla, 65505
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 500 |
| Müük avalikule sektorile | 6 910 | 17 358 |
| Toetused kokku | 0 | 500 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA RAEK · maksed 6 160 €
- Võrumaa Arenduskeskus SA · maksed 750 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.11.2023Esmakanne Ä 50241785
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Mikroettevõtja |