Luky OÜ
Registrisse kantud 16869467Luky OÜ (registrikood 16869467) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Türi linn, tegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). 2025. aasta müügitulu oli 5 074 eurot ja puhaskasum -136 eurot, bilansimaht 1 680 eurot. Juhatuse liige on Anitra Lukjanov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.11.2023 (2 a 10 k) · Väike-Pärnu tn 16, Türi linn, 72215
Registriandmed KMKR EE102800865 · osakapital 100 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102800865
- Osakapital
- 100 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaamiagentuuride tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -2,7 % | 2024: 69,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -8,3 % | 2024: 94,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,5 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 19,0 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +110,6 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 5 074 | 2 409 |
| Puhaskasum | -136 | 1 674 |
| Käibevara | 798 | 1 774 |
| Põhivara | 882 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 680 | 1 774 |
| Kohustised kokku | 42 | – |
| Omakapital | 1 638 | 1 774 |
| Kasumimarginaal | -2,7 % | 69,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 798 € · 47,5 %
- Põhivara 882 € · 52,5 %
- Lühiajalised kohustised 42 € · 2,5 %
- Omakapital 1 638 € · 97,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 19,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 52,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
73111 Reklaamiagentuuride tegevus põhitegevus 4 346 €
-
9319 Mujal liigitamata sporditegevus 630 €
-
62901 Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused 98 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 416 € | 1 465 € | 13 588 € | 0 |
| II kv 2026 | 713 € | 0 € | 3 160 € | 0 |
| I kv 2026 | 77 € | 0 € | 509 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 € | 0 € | 205 € | 0 |
| III kv 2025 | 396 € | 0 € | 2 300 € | 0 |
| II kv 2025 | 315 € | 0 € | 2 402 € | 0 |
| I kv 2025 | 152 € | 0 € | 957 € | 0 |
| IV kv 2024 | 66 € | 0 € | 332 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 472 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 488 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 33,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 32,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 529 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVäike-Pärnu tn 16, Türi linn, 72215
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 257 | 4 612 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- TTÜ Spordiklubi · maksed 2 108 €
- Türi Vallavalitsus · maksed 149 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.11.2023Esmakanne Ä 50242617
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.06.2025 | Mikroettevõtja |