C.D.R Technology OÜ
Registrisse kantud 16870134C.D.R Technology OÜ (registrikood 16870134) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Lehmja küla, tegevusala elektrimootorite, -generaatorite ja trafode tootmine (EMTAK 27111). 2025. aasta müügitulu oli 790 545 eurot ja puhaskasum 26 300 eurot, bilansimaht 344 509 eurot. Juhatuse liikmed on Jana Lamine, Elmahdi Lamine. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.11.2023 (2 a 10 k) · Taevavärava tee 6b, Lehmja küla, 75306
Registriandmed KMKR EE102682737 · osakapital 5 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102682737
- Osakapital
- 5 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektrimootorite, -generaatorite ja trafode tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,3 % | 2024: 1,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 80,1 % | 2024: 99,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 9,5 % | 2024: 3,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +60,5 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 790 545 | 492 572 |
| Puhaskasum | 26 300 | 6 510 |
| Käibevara | 318 382 | 155 367 |
| Põhivara | 26 127 | 18 538 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 344 509 | 173 905 |
| Kohustised kokku | 311 694 | 167 390 |
| Omakapital | 32 815 | 6 515 |
| Kasumimarginaal | 3,3 % | 1,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 318 382 € · 92,4 %
- Põhivara 26 127 € · 7,6 %
- Lühiajalised kohustised 311 694 € · 90,5 %
- Omakapital 32 815 € · 9,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 90,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 55 813 € | 59 194 € | 440 306 € | 20 |
| II kv 2026 | 60 845 € | 64 590 € | 185 062 € | 19 |
| I kv 2026 | 56 600 € | 60 360 € | 328 482 € | 20 |
| IV kv 2025 | 41 212 € | 43 906 € | 169 298 € | 17 |
| III kv 2025 | 39 356 € | 41 927 € | 155 607 € | 12 |
| II kv 2025 | 33 517 € | 35 657 € | 75 853 € | 12 |
| I kv 2025 | 28 987 € | 30 748 € | 53 832 € | 9 |
| IV kv 2024 | 25 526 € | 26 968 € | 167 916 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 18 604 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 19 731 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 146 769 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 897 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Elmahdi Lamine
- C.D.R OÜ Juhatuse liige
-
Jana Lamine
- C.D.R OÜ Osanik
-
Adnane Benabdesslam
- Cous Cous Cafe OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
C.D.R OÜ 90 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 6. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 27) 60,5 %
- 7. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Rae vald 12 tk
- 7. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 27) 790 545 €
- 38. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 27) 3,3 %
- 41. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 27) 1 384 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 5 131 | 5 316 |
| Toetused kokku | 5 131 | 5 316 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 5 131 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.03.2024Muutmiskanne Ä 50242694 / 4
-
10.01.2024Muutmiskanne Ä 50242694 / M1
-
10.01.2024Muutmiskanne Ä 50242694 / 3
-
19.12.2023Muutmiskanne Ä 50242694 / 2
-
29.11.2023Esmakanne Ä 50242694
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |