Improx OÜ
Registrisse kantud 16876830Improx OÜ (registrikood 16876830) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Mõedaka küla, tegevusala näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus (EMTAK 90201). 2025. aasta müügitulu oli 12 424 eurot ja puhaskasum 4 622 eurot, bilansimaht 20 915 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rauno Kaibiainen. Juhatuse liige on Rauno Kaibiainen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.12.2023 (2 a 10 k) · Soome, Mõedaka küla, 46708
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 0 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 0 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 37,2 % | 2024: 63,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 33,7 % | 2024: 100,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,7 % | 2024: 66,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,9 | 2024: 3,0 |
| Müügitulu kasv | −13,1 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 12 424 | 14 295 |
| Puhaskasum | 4 622 | 9 109 |
| Käibevara | 20 915 | 13 695 |
| Põhivara | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 20 915 | 13 695 |
| Kohustised kokku | 7 184 | 4 586 |
| Omakapital | 13 731 | 9 109 |
| Kasumimarginaal | 37,2 % | 63,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 20 915 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 7 184 € · 34,3 %
- Omakapital 13 731 € · 65,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 34,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rauno Kaibiainen
- Mittetulundusühing Improteater Tegelik kasusaaja
- OÜ Ongogongo Tegelik kasusaaja
- Tallinn, Rukki tn 24 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSoome, Mõedaka küla, 46708
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 200 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Pelgulinna Riigigümnaasium · maksed 1 200 €
- Kaitseliit · maksed 1 000 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.12.2023Esmakanne Ä 50243411
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 02.05.2025 | Väikeettevõtja |