Atalanta Systems OÜ
Registrisse kantud 16884248Atalanta Systems OÜ (registrikood 16884248) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mujal liigitamata erimasinate tootmine (EMTAK 28991). 2025. aasta müügitulu oli 330 878 eurot ja puhaskasum -1 048 642 eurot, bilansimaht 616 747 eurot. Juhatuse liikmed on Jaanus Tamm, Viido Naruskberg. Maksuvõlg on 53 026,00 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.12.2023 (2 a 9 k) · Akadeemia tee 21/4, Tallinn, 12618
Registriandmed KMKR EE102729470 · osakapital 25 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102729470
- Osakapital
- 25 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata erimasinate tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -316,9 % | 2024: 14,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: 92,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -116,1 % | 2024: 35,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | −84,4 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 330 878 | 2 115 863 | 0 |
| Puhaskasum | -1 048 642 | 307 423 | 0 |
| Käibevara | 153 197 | 832 162 | 25 000 |
| Põhivara | 463 550 | 115 389 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 616 747 | 947 551 | 25 000 |
| Kohustised kokku | 1 332 966 | 615 128 | – |
| Omakapital | -716 219 | 332 423 | 25 000 |
| Kasumimarginaal | -316,9 % | 14,5 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 153 197 € · 24,8 %
- Põhivara 463 550 € · 75,2 %
- Lühiajalised kohustised 1 332 966 € · 216,1 %
- Omakapital -716 219 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 216,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 75,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
28991 Mujal liigitamata erimasinate tootmine põhitegevus 303 612 €
-
72101 Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas 27 016 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 95 741 € | 148 105 € | 227 227 € | 30 |
| II kv 2026 | 494 464 € | 187 567 € | 1 479 201 € | 23 |
| I kv 2026 | 82 536 € | 87 989 € | 45 753 € | 16 |
| IV kv 2025 | 92 620 € | 102 882 € | 49 613 € | 16 |
| III kv 2025 | 36 091 € | 53 923 € | 213 601 € | 15 |
| II kv 2025 | 46 168 € | 76 974 € | 74 575 € | 14 |
| I kv 2025 | 101 870 € | 72 237 € | 926 679 € | 10 |
| IV kv 2024 | 184 577 € | 56 816 € | 793 223 € | 10 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 31 914 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 49 368 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 154,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 42,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 75 742 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 165 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 53 026,00 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
JT Ventures OÜ
- Defsecintel Solutions OÜ Osanik
- Hepta Insights OÜ Osanik
- Marduk Technologies OÜ Osanik
- JT Advisors OÜ Osanik
- Defensphere OÜ Osanik
- OÜ Steelcore Osanik
- DSIProjects OÜ Osanik
- Lendurai OÜ Osanik
-
Jaanus Tamm
- Defsecintel Solutions OÜ Juhatuse liige
- JT Ventures OÜ Tegelik kasusaaja
- JT Advisors OÜ Tegelik kasusaaja
- Eesti Kaitse- ja Kosmosetööstuse Liit Tegelik kasusaaja
- DSIProjects OÜ Juhatuse liige
- 1SIZEFITSALL OÜ Juhatuse liige
- Smartdust Technologies OÜ Juhatuse liige
- DSISOperations OÜ Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
JT Ventures OÜ 65 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 28) 84,4 %
- 2. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Töötlev tööstus (EMTAK 28) 400 000 000 €
- 3. Suurimad maksuvõlad · Töötlev tööstus (EMTAK 28) 53 026 €
- 6. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Töötlev tööstus (EMTAK 28) 1 päeva
- 8. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 28) 7 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 84 373 | 72 000 |
| Toetused kokku | 84 373 | 72 000 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 84 373 €
Riigihanked
3 lepingut 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Varitseva õhuründemoona raamleping 400 000 000 €Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 09.01.2026 · raamleping
-
Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 11.09.2024 · ühispakkumus · raamleping
-
Multirootor droonide soetamine 25 000 000 €Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 11.04.2024 · ühispakkumus · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 53026 €
-
11.02.2026Muutmiskanne Ä 50244226 / 3
-
09.11.2024Muutmiskanne Ä 50244226 / 2
-
22.12.2023Esmakanne Ä 50244226
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2025 | Väikeettevõtja |