First Commit IM OÜ

Registrisse kantud 16887790
☆ Jälgi

First Commit IM OÜ (registrikood 16887790) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 403 960 eurot ja puhaskasum 349 997 eurot, bilansimaht 575 747 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 29.12.2023 (2 a 9 k) · Liivalaia tn 34, Tallinn, 10132

Müügitulu 2025
404 tuh €
↑ +74 % vs 2024
Puhaskasum 2025
350 tuh €
↑ +57 % vs 2024
Töötajad
–
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
Ei ole käibemaksukohustuslane
Osakapital
2 500 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 30.06.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
EMTAK 70201
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
575 747 €
↑ +155 % vs 2024
Omakapital 2025
575 747 €
↑ +155 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
0100k200k300k400k500k20242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal 86,6 % 2024: 96,1 %
Omakapitali tootlus (ROE) 60,8 % 2024: 98,9 %
Omakapitali osakaal varadest 100,0 % 2024: 100,0 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) – 2024: –
Müügitulu kasv +73,9 % 2024: –
Näitaja, € 2025 2024
Müügitulu 403 960 232 350
Puhaskasum 349 997 223 250
Käibevara 290 723 114 516
Põhivara 285 024 111 234
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 575 747 225 750
Kohustised kokku – –
Omakapital 575 747 225 750
Kasumimarginaal 86,6 % 96,1 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 575 747 €
  • Käibevara 290 723 € · 50,5 %
  • Põhivara 285 024 € · 49,5 %
Rahastus 575 747 €
  • Omakapital 575 747 € · 100,0 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised –
Kohustised ÷ bilansimaht 0,0 %
Põhivara osakaal bilansimahust 49,5 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Hardi Meybaum
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 29.12.2023

Tegelikud kasusaajad

Hardi Meybaum
Kaudne osalus · Eesti · alates 29.12.2023

Osanikud

H10M OÜ
2 500 € · 100 % · ainuomand · alates 29.12.2023
lõplik omanik: Hardi Meybaum 100 %

Isikute teised ettevõtted

Kontserni puu

Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)

Omanikud ja nende omanikud (1)

Skeem
100 %H10M OÜH10M OÜFirst Commit IM OÜFirst Commit IM OÜ

Omandistruktuuri metoodika →

LEI 9845003AC88B9DFGCX02

Liivalaia tn 34, Tallinn, 10132
Juhata: 59.429631, 24.759200
Büroohoone A Samal aadressil veel 107 ettevõtet

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 2/2 esitatud
Arvesse võetud: 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026
Kontsern
Kuulub kontserni (1 ettevõtet)
Allikas: äriregistri osanike kanded · 15.10.2026

Positsioon edetabelites

Kõik edetabelid →

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 28.01.2026
    Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50244603 / 2
  • 29.12.2023
    Esmakanne Ä 50244603

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 30.06.2026 Mikroettevõtja
2024 27.06.2025 Mikroettevõtja