LUBE SYNERGY OÜ
Registrisse kantud 16896843LUBE SYNERGY OÜ (registrikood 16896843) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Alliku küla, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 13 509 316 eurot ja puhaskasum 291 575 eurot, bilansimaht 4 584 907 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aleksandr Antonov. Juhatuse liige on Aleksandr Antonov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.01.2024 (2 a 9 k) · Tootsi tee 16, Alliku küla, 76403
Registriandmed KMKR EE102696163 · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102696163
- Osakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,2 % | 2024: 8,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 47,4 % | 2024: 99,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 13,4 % | 2024: 16,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 1,9 |
| Müügitulu kasv | +271,3 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 13 509 316 | 3 638 587 |
| Puhaskasum | 291 575 | 321 454 |
| Käibevara | 4 450 883 | 1 830 889 |
| Põhivara | 134 024 | 164 695 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 584 907 | 1 995 584 |
| Kohustised kokku | 3 969 322 | 1 671 574 |
| Omakapital | 615 585 | 324 010 |
| Kasumimarginaal | 2,2 % | 8,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 450 883 € · 97,1 %
- Põhivara 134 024 € · 2,9 %
- Lühiajalised kohustised 2 381 001 € · 51,9 %
- Pikaajalised kohustised 1 588 321 € · 34,6 %
- Omakapital 615 585 € · 13,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 86,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 418 € | 413 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 224 € | 1 974 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 738 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 673 € | 751 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 962 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 880 € | 1 426 029 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 849 € | 643 716 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 786 € | 1 170 891 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 139 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 138 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 98,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aleksandr Antonov
- ABC Määrdeained OÜ Osanik
- Oil Solutions OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTootsi tee 16, Alliku küla, 76403
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Saue vald 13 509 316 €
- 2. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Saue vald 271,3 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.04.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50245601 / 4
-
04.04.2024Muutmiskanne Ä 50245601 / 3
-
28.03.2024Muutmiskanne Ä 50245601 / 2
-
26.03.2024Muutmiskanne Ä 50245601 / M2
-
21.03.2024Muutmiskanne Ä 50245601 / M1
-
11.01.2024Esmakanne Ä 50245601
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 20.03.2026 | Väikeettevõtja |