PartyHelp OÜ
Registrisse kantud 16898478PartyHelp OÜ (registrikood 16898478) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused (EMTAK 93291). 2025. aasta müügitulu oli 10 820 eurot ja puhaskasum -9 518 eurot, bilansimaht 23 939 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Viktoria Liiv. Juhatuse liikmed on Ivo Liiv, Renate Veber. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.01.2024 (2 a 9 k) · Kotzebue tn 14, Tallinn, 10412
Registriandmed KMKR EE102697023 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102697023
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -88,0 % | 2024: -119,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -54,3 % | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,2 % | 2024: -80,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,7 | 2024: 0,6 |
| Müügitulu kasv | −46,5 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 10 820 | 20 207 |
| Puhaskasum | -9 518 | -24 160 |
| Käibevara | 23 939 | 26 796 |
| Põhivara | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 23 939 | 26 796 |
| Kohustised kokku | 6 419 | 48 456 |
| Omakapital | 17 520 | -21 660 |
| Kasumimarginaal | -88,0 % | -119,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 23 939 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 6 419 € · 26,8 %
- Omakapital 17 520 € · 73,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 26,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 103 € | 1 050 € | 11 760 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 629 € | 1 117 € | 14 972 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 208 € | 960 € | 6 957 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 937 € | 960 € | 10 059 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 489 € | 1 636 € | 11 972 € | 0 |
| II kv 2025 | 3 174 € | 2 638 € | 13 253 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 576 € | 2 585 € | 9 747 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 434 € | 2 480 € | 11 764 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 701 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 350 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 49,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 920 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ivo Liiv
- OSAÜHING REILEM Juhatuse liige
- Tallinn, Kotzebue tn 14 korteriühistu Juhatuse liige
- OÜ AKSELP Osanik
- Valtrixon OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 814 | 1 225 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Muhu Lasteaed · maksed 357 €
- Tallinna Lastesōim Hellik · maksed 335 €
- Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskus · maksed 122 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
31.07.2025Muutmiskanne Ä 50245786 / 2
-
30.07.2025Muutmiskanne Ä 50245786 / M1
-
15.01.2024Esmakanne Ä 50245786
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.10.2025 | Väikeettevõtja |