BelowZero Security OÜ

Registrisse kantud 16911471
☆ Jälgi

BelowZero Security OÜ (registrikood 16911471) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus (EMTAK 62202). 2025. aasta müügitulu oli 21 101 eurot ja puhaskasum 12 429 eurot, bilansimaht 33 978 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 31.01.2024 (2 a 8 k) · Lõõtsa tn 5, Tallinn, 11415

Müügitulu 2025
21 tuh €
↓ −16 % vs 2024
Puhaskasum 2025
12 tuh €
↓ −41 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
0
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE102712665 · osakapital 1 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE102712665
Osakapital
1 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 07.05.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
EMTAK 62202
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
33 978 €
↑ +57 % vs 2024
Omakapital 2025
33 541 €
↑ +59 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
05k10k15k20k25k30k20242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal 58,9 % 2024: 83,8 %
Omakapitali tootlus (ROE) 37,1 % 2024: 100,0 %
Omakapitali osakaal varadest 98,7 % 2024: 97,7 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 77,8 2024: 43,9
Müügitulu kasv −16,2 % 2024: –
Näitaja, € 2025 2024
Müügitulu 21 101 25 181
Puhaskasum 12 429 21 111
Käibevara 33 978 21 604
Põhivara – –
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 33 978 21 604
Kohustised kokku 437 492
Omakapital 33 541 21 112
Kasumimarginaal 58,9 % 83,8 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 33 978 €
  • Käibevara 33 978 € · 100,0 %
Rahastus 33 978 €
  • Lühiajalised kohustised 437 € · 1,3 %
  • Omakapital 33 541 € · 98,7 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 77,8
Kohustised ÷ bilansimaht 1,3 %
Põhivara osakaal bilansimahust 0,0 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
913 €
↑ +129 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
0
2025: 0 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
02505007501kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

-5k-2,5k02,5k5k7,5k10kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 913 € 0 € 9 265 € 0
II kv 2026 399 € 0 € 6 237 € 0
I kv 2026 0 € 0 € -3 265 € 0
IV kv 2025 234 € 0 € 6 648 € 0
III kv 2025 0 € 0 € 7 853 € 0
II kv 2025 0 € 0 € 9 510 € 0
I kv 2025 0 € 0 € 9 488 € 0
IV kv 2024 0 € 0 € 8 942 € 0

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)304 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)0 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest0,0 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive9,9 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)3 088 €
Hinnanguline keskmine brutopalk–

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Rafael Hueso Manosalva
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 31.01.2024
Santiago Fernandez Muñoz
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 31.01.2024

Tegelikud kasusaajad

Rafael Hueso Manosalva
Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · Eesti · alates 31.01.2024
Santiago Fernandez Muñoz
Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · Eesti · alates 31.01.2024

Osanikud

Rafael Hueso Manosalva
1 € · 50 % · ainuomand · alates 31.01.2024
Santiago Fernandez Muñoz
1 € · 50 % · ainuomand · alates 31.01.2024
Lõõtsa tn 5, Tallinn, 11415
Juhata: 59.421255, 24.802630
Büroohoone ehitatud 2015 D Samal aadressil veel 999 ettevõtet

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 2/2 esitatud
Arvesse võetud: 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 31.01.2025
    Muutmiskanne Ä 50247133 / 2
  • 31.01.2024
    Esmakanne Ä 50247133

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 07.05.2026 Mikroettevõtja
2024 10.04.2025 Mikroettevõtja