Oltalest OÜ
Registrisse kantud 16928201Oltalest OÜ (registrikood 16928201) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük (EMTAK 46819). 2025. aasta müügitulu oli 29 385 632 eurot ja puhaskasum 1 683 180 eurot, bilansimaht 19 942 000 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Oleksandr Stryuk. Juhatuse liige on Oleksandr Stryuk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.02.2024 (2 a 7 k) · Kopli tn 27, Tallinn, 10412
Registriandmed KMKR EE102789290 · osakapital 51 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102789290
- Osakapital
- 51 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,7 % | 2024: 22,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 60,3 % | 2024: 99,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 14,0 % | 2024: 63,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +532,6 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 29 385 632 | 4 645 206 |
| Puhaskasum | 1 683 180 | 1 058 935 |
| Käibevara | 14 885 643 | 1 674 032 |
| Põhivara | 5 056 357 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 19 942 000 | 1 674 032 |
| Kohustised kokku | 17 148 885 | 614 097 |
| Omakapital | 2 793 115 | 1 059 935 |
| Kasumimarginaal | 5,7 % | 22,8 % |
Kontsern 2025–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 |
|---|---|
| Müügitulu | 99 411 146 |
| Puhaskasum | 2 591 218 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 68 720 959 |
| Kohustised kokku | 65 022 232 |
| Omakapital | 3 698 727 |
| Töötajaid | 6 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 14 885 643 € · 74,6 %
- Põhivara 5 056 357 € · 25,4 %
- Lühiajalised kohustised 15 793 034 € · 79,2 %
- Pikaajalised kohustised 1 355 851 € · 6,8 %
- Omakapital 2 793 115 € · 14,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 86,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 25,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46819 Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük põhitegevus 26 312 139 €
-
46211 Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük 3 073 492 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 957 € | 1 864 € | 3 650 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 865 € | 1 826 € | 450 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 813 € | 1 826 € | 96 € | 1 |
| IV kv 2025 | 658 € | 667 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 500 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 500 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 652 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 621 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 95,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 53,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 217 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Alla 10 töötaja 29 385 632 €
- 11. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Alla 10 töötaja 29 385 632 €
- 21. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 532,6 %
- 31. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Alla 10 töötaja 29 385 632 €
- 93. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kaubandus 1 683 180 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.10.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50248411 / 4
-
25.09.2025Muutmiskanne Ä 50248411 / 3
-
15.10.2024Muutmiskanne Ä 50248411 / 2
-
23.02.2024Esmakanne Ä 50248411
-
19.02.2024Esmakanne Ä 50248411 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.07.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 04.06.2025 | Väikeettevõtja |