Farmaatsiatoodete Arendus OÜ
Registrisse kantud 16932177Farmaatsiatoodete Arendus OÜ (registrikood 16932177) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 1 586 047 eurot ja puhaskasum 93 621 eurot, bilansimaht 352 302 eurot. Ettevõtte ainuomanik on PPD (Netherlands) B.V. Juhatuse liikmed on Helen Jane Neal, Petrus Thomas Adrianus Van der Zande, Julia Lauren Chen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.02.2024 (2 a 7 k) · Põhja pst 25, Tallinn, 10415
Registriandmed KMKR EE102821967 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102821967
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,9 % | 2024: 6,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 94,2 % | 2024: 56,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 28,2 % | 2024: 8,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +2 914,6 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 1 586 047 | 52 612 |
| Puhaskasum | 93 621 | 3 257 |
| Käibevara | 338 707 | 55 111 |
| Põhivara | 13 595 | 10 926 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 352 302 | 66 037 |
| Kohustised kokku | 252 924 | 60 280 |
| Omakapital | 99 378 | 5 757 |
| Kasumimarginaal | 5,9 % | 6,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 338 707 € · 96,1 %
- Põhivara 13 595 € · 3,9 %
- Lühiajalised kohustised 252 924 € · 71,8 %
- Omakapital 99 378 € · 28,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 71,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 137 216 € | 150 199 € | 402 096 € | 18 |
| II kv 2026 | 162 276 € | 176 142 € | 425 483 € | 18 |
| I kv 2026 | 137 069 € | 148 892 € | 433 228 € | 18 |
| IV kv 2025 | 136 374 € | 147 758 € | 410 985 € | 18 |
| III kv 2025 | 140 545 € | 151 868 € | 416 882 € | 18 |
| II kv 2025 | 136 135 € | 147 242 € | 286 641 € | 18 |
| I kv 2025 | 87 180 € | 89 629 € | 247 765 € | 17 |
| IV kv 2024 | 8 481 € | 8 868 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 45 739 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 50 066 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 109,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 34,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 134 032 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 349 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 9. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 1 586 047 €
- 11. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 1 586 047 €
- 34. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 88 114 €
- 35. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 5 201 €
- 37. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 1 586 047 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.07.2025Muutmiskanne Ä 50249291 / 4
-
06.09.2024Muutmiskanne Ä 50249291 / 3
-
01.03.2024Muutmiskanne Ä 50249291 / 2
-
29.02.2024Esmakanne Ä 50249291
-
28.02.2024Esmakanne Ä 50249291 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 18.06.2025 | Väikeettevõtja |