Breaking Bad OÜ
Registrisse kantud 16947894Breaking Bad OÜ (registrikood 16947894) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). 2025. aasta müügitulu oli 687 565 eurot ja puhaskasum 180 308 eurot, bilansimaht 222 570 eurot. Juhatuse liikmed on Pavlo Perov, Serhii Zvierev. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.03.2024 (2 a 6 k) · Endla tn 4, Tallinn, 10142
Registriandmed KMKR EE102726787 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102726787
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaamiagentuuride tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 26,2 % | 2024: 14,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 81,1 % | 2024: 94,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 2024: 99,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1 382,4 | 2024: 265,8 |
| Müügitulu kasv | +146,7 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 687 565 | 278 748 |
| Puhaskasum | 180 308 | 39 601 |
| Käibevara | 222 570 | 42 260 |
| Põhivara | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 222 570 | 42 260 |
| Kohustised kokku | 161 | 159 |
| Omakapital | 222 409 | 42 101 |
| Kasumimarginaal | 26,2 % | 14,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 222 570 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 161 € · 0,1 %
- Omakapital 222 409 € · 99,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1 382,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 6 213 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 11 689 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 169 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 99 232 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 227 255 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 533 715 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 490 881 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 203 279 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 071 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 16. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 146,7 %
- 37. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 26,2 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.07.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50250510 / 3
-
20.03.2024Esmakanne Ä 50250510 / M2
-
20.03.2024Muutmiskanne Ä 50250510 / 2
-
14.03.2024Esmakanne Ä 50250510 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.01.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 29.10.2025 | Mikroettevõtja |