OÜ VideoPAL
Registrisse kantud 16955669OÜ VideoPAL (registrikood 16955669) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Uusküla, tegevusala kinofilmide ja videote tootmine (EMTAK 59111). 2025. aasta müügitulu oli 42 796 eurot ja puhaskasum -2 076 eurot, bilansimaht 3 997 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mihkel Notta. Juhatuse liige on Mihkel Notta. Maksuvõlg on 1 612,73 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.04.2024 (2 a 6 k) · Männiku tee 21, Uusküla, 71503
Registriandmed KMKR EE102723528 · osakapital 1 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102723528
- Osakapital
- 1 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kinofilmide ja videote tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -4,9 % | 2024: 9,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -111,6 % | 2024: 100,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,6 % | 2024: 65,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 2,3 |
| Müügitulu kasv | +7,2 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 42 796 | 39 918 |
| Puhaskasum | -2 076 | 3 936 |
| Käibevara | 2 509 | 4 851 |
| Põhivara | 1 488 | 1 203 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 997 | 6 054 |
| Kohustised kokku | 2 136 | 2 117 |
| Omakapital | 1 861 | 3 937 |
| Kasumimarginaal | -4,9 % | 9,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 509 € · 62,8 %
- Põhivara 1 488 € · 37,2 %
- Lühiajalised kohustised 2 136 € · 53,4 %
- Omakapital 1 861 € · 46,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 53,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 37,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 387 € | 1 323 € | 14 335 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 860 € | 2 844 € | 12 650 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 381 € | 1 026 € | 12 250 € | 1 |
| IV kv 2025 | 824 € | 337 € | 9 957 € | 1 |
| III kv 2025 | 572 € | 0 € | 10 025 € | 0 |
| II kv 2025 | 602 € | 375 € | 8 939 € | 0 |
| I kv 2025 | 3 493 € | 1 380 € | 13 075 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 978 € | 986 € | 13 344 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 129 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 441 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 39,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 778 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 848 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 1 612,73 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMänniku tee 21, Uusküla, 71503
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 10 676 | 4 392 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- OÜ Rail Baltic Estonia · maksed 10 676 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.04.2024Esmakanne Ä 50251910
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.04.2026 | Mikroettevõtja |