MUBIEN OÜ
Registrisse kantud 16966472MUBIEN OÜ (registrikood 16966472) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu mujal liigitamata teenindus (EMTAK 96999). 2025. aasta müügitulu oli 363 907 eurot ja puhaskasum 65 413 eurot, bilansimaht 111 248 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rauno Parras. Juhatuse liige on Rauno Parras. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.04.2024 (2 a 6 k) · Tatari tn 31, Tallinn, 10118
Registriandmed KMKR EE102728772 · osakapital 0 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102728772
- Osakapital
- 0 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata teenindus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 18,0 % | 2024: 54,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 72,5 % | 2024: 100,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,1 % | 2024: 90,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,3 | 2024: 10,2 |
| Müügitulu kasv | +605,6 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 363 907 | 51 574 |
| Puhaskasum | 65 413 | 27 862 |
| Käibevara | 111 248 | 30 880 |
| Põhivara | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 111 248 | 30 880 |
| Kohustised kokku | 21 077 | 3 018 |
| Omakapital | 90 171 | 27 862 |
| Kasumimarginaal | 18,0 % | 54,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 111 248 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 21 077 € · 18,9 %
- Omakapital 90 171 € · 81,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 18,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 14 107 € | 2 628 € | 116 632 € | 1 |
| II kv 2026 | 8 556 € | 1 425 € | 60 219 € | 1 |
| I kv 2026 | 4 087 € | 830 € | 78 237 € | 0 |
| IV kv 2025 | 4 319 € | 1 554 € | 55 837 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 974 € | 1 554 € | 67 547 € | 0 |
| II kv 2025 | 721 € | 13 € | 235 166 € | 0 |
| I kv 2025 | 710 € | 518 € | 159 360 € | 0 |
| IV kv 2024 | 229 € | 0 € | 5 070 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 702 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 876 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 18,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 38 877 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 685 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rauno Parras
- Mittetulundusühing Eesti Jäähokiliit Juhatuse liige
- Sihtasutus Lastestaadioni Jäähall Tegelik kasusaaja
- OÜ T72 Jäähall Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 13. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Muud teenused (EMTAK 96) 363 907 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.04.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50253064 / 2
-
15.04.2024Esmakanne Ä 50253064
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |