OÜ Vortexcom
Registrisse kantud 16968034OÜ Vortexcom (registrikood 16968034) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 777 946 eurot ja puhaskasum 532 136 eurot, bilansimaht 590 697 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andrejs Hvorostjanskis. Juhatuse liige on Vjačeslavs Letļans. Maksuvõlg on 4 193,09 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.04.2024 (2 a 6 k) · Siduri tn 7, Tallinn, 11313
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 100 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 100 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 68,4 % | 2024: 4,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 95,8 % | 2024: 99,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,0 % | 2024: 46,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 16,7 | 2024: 1,9 |
| Müügitulu kasv | +58,1 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 777 946 | 491 926 |
| Puhaskasum | 532 136 | 23 081 |
| Käibevara | 590 697 | 49 888 |
| Põhivara | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 590 697 | 49 888 |
| Kohustised kokku | 35 380 | 26 707 |
| Omakapital | 555 317 | 23 181 |
| Kasumimarginaal | 68,4 % | 4,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 590 697 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 35 380 € · 6,0 %
- Omakapital 555 317 € · 94,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 16,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 964 € | 9 356 € | 0 € | 15 |
| II kv 2026 | 15 996 € | 16 699 € | 0 € | 13 |
| I kv 2026 | 33 091 € | 23 204 € | 0 € | 8 |
| IV kv 2025 | 14 261 € | 14 863 € | 65 394 € | 7 |
| III kv 2025 | 16 039 € | 16 743 € | 223 128 € | 11 |
| II kv 2025 | 12 576 € | 13 107 € | 171 034 € | 13 |
| I kv 2025 | 24 220 € | 25 207 € | 243 568 € | 11 |
| IV kv 2024 | 13 486 € | 14 185 € | 382 492 € | 16 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 988 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 119 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 104,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 400 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 4 193,09 €
- 07.10.2026 166,85 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Varasemad isikud (1)
- Vjačeslavs Letļans · Osanik · kuni 18.09.2026
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 41) 68,4 %
- 26. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 41) 95,8 %
- 49. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 41) 532 136 €
- 49. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 41) 4 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.10.2026Tekkis maksuvõlg 166.85 €
-
18.09.2026Osanike andmed muutusid
-
17.09.2026Muutmiskanne Ä 50253232 / 3
-
10.07.2025Muutmiskanne Ä 50253232 / M1
-
10.07.2025Muutmiskanne Ä 50253232 / 2
-
16.04.2024Esmakanne Ä 50253232
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Väikeettevõtja |