OÜ Casuru
Registrisse kantud 16968614OÜ Casuru (registrikood 16968614) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Võru linn, tegevusala tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga (EMTAK 43991). 2025. aasta müügitulu oli 1 065 eurot ja puhaskasum 2 661 eurot, bilansimaht 4 945 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Caspar Pedajas. Juhatuse liige on Caspar Pedajas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.04.2024 (2 a 6 k) · Jüri tn 80, Võru linn, 50604
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 12 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 12 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 249,9 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 53,8 % | 2024: 99,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 8,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 1 065 | – |
| Puhaskasum | 2 661 | 2 260 |
| Käibevara | 12 | 27 272 |
| Põhivara | 4 933 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 945 | 27 272 |
| Kohustised kokku | 0 | 25 000 |
| Omakapital | 4 945 | 2 272 |
| Kasumimarginaal | 249,9 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 12 € · 0,2 %
- Põhivara 4 933 € · 99,8 %
- Omakapital 4 945 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 99,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.04.2024Esmakanne Ä 50253227
-
16.04.2024Esmakanne Ä 50253227 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.12.2025 | Mikroettevõtja |