Monfera OÜ
Registrisse kantud 16971237Monfera OÜ (registrikood 16971237) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu laenuandmine, v.a pandimajad (EMTAK 64929). Juhatuse liige on Anoly Gilden. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.04.2024 (2 a 5 k) · A. Laikmaa tn 15, Tallinn, 10145
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 32 400 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 32 400 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu laenuandmine, v.a pandimajad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | ei ole võrreldav | 2024: ei ole võrreldav |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,1 % | 2024: -210,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,4 % | 2024: 3,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 83,8 |
| Müügitulu kasv | ei ole võrreldav | 2024: ei ole võrreldav |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Tulud kokku (finantsasutus) | – | – |
| Puhaskasum | 779 | -50 540 |
| Käibevara | 1 666 507 | 716 095 |
| Põhivara | 139 114 | 22 353 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 805 621 | 738 448 |
| Kohustised kokku | 1 780 882 | 714 488 |
| Omakapital | 24 739 | 23 960 |
| Kasumimarginaal | ei ole võrreldav | ei ole võrreldav |
Finantsteenuse osutaja tulud kokku ei ole müügitulu, seega kasumimarginaal ja käibekasv ei ole võrreldavad.
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 666 507 € · 92,3 %
- Põhivara 139 114 € · 7,7 %
- Lühiajalised kohustised 1 302 882 € · 72,2 %
- Pikaajalised kohustised 478 000 € · 26,5 %
- Omakapital 24 739 € · 1,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 98,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 288 € | 7 288 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 7 290 € | 7 288 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 6 792 € | 7 014 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 9 297 € | 9 747 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 9 302 € | 9 746 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 9 071 € | 9 526 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 8 801 € | 9 162 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 9 898 € | 10 293 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 429 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 429 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
HAHO INVEST OÜ
- Kinnisvara haldus ja hooldus OÜ Osanik
- Balamb Garden OÜ Osanik
-
osaühing BUKLER
- Spotit OÜ Osanik Likvideerimisel
-
Anoly Gilden
- Tallinn, Kadaka tee 191a // 191b korteriühistu Juhatuse liige
- Invly OÜ Juhatuse liige
-
Andrus Alber
- osaühing BUKLER Tegelik kasusaaja
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (3)
-
Invly OÜ 48 %
-
osaühing BUKLER 37 %
-
HAHO INVEST OÜ 15 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.01.2026Muutmiskanne Ä 50253489 / 7
-
30.12.2025Muutmiskanne Ä 50253489 / 6
-
27.11.2024Muutmiskanne Ä 50253489 / 5
-
26.11.2024Muutmiskanne Ä 50253489 / M3
-
30.09.2024Muutmiskanne Ä 50253489 / 4
-
31.05.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50253489 / 3
-
28.05.2024Muutmiskanne Ä 50253489 / 2
-
22.05.2024Muutmiskanne Ä 50253489 / M2
-
22.04.2024Esmakanne Ä 50253489
-
19.04.2024Esmakanne Ä 50253489 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 13.03.2025 | Väikeettevõtja |