redrah OÜ
Registrisse kantud 16976766redrah OÜ (registrikood 16976766) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 9 405 eurot ja puhaskasum 6 793 eurot, bilansimaht 12 933 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Redrik Rahu. Juhatuse liige on Redrik Rahu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.04.2024 (2 a 5 k) · Pärnu mnt 130, Tallinn, 11317
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 1 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 1 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 72,2 % | 2024: 97,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 52,9 % | 2024: 100,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,2 % | 2024: 98,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 98,8 | 2024: 30,3 |
| Müügitulu kasv | +51,7 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 9 405 | 6 200 |
| Puhaskasum | 6 793 | 6 039 |
| Käibevara | 9 876 | 3 030 |
| Põhivara | 3 057 | 3 110 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 933 | 6 140 |
| Kohustised kokku | 100 | 100 |
| Omakapital | 12 833 | 6 040 |
| Kasumimarginaal | 72,2 % | 97,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 876 € · 76,4 %
- Põhivara 3 057 € · 23,6 %
- Lühiajalised kohustised 100 € · 0,8 %
- Omakapital 12 833 € · 99,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 98,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 23,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.04.2024Esmakanne Ä 50254155 / M1
-
29.04.2024Esmakanne Ä 50254155
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 17.05.2025 | Mikroettevõtja |