OÜ FireGrill
Registrisse kantud 16991044OÜ FireGrill (registrikood 16991044) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala toitlustamine üritustel (EMTAK 56211). 2025. aasta müügitulu oli 38 807 eurot ja puhaskasum 9 127 eurot, bilansimaht 5 318 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kadri Lilleaed. Juhatuse liige on Kadri Lilleaed. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.05.2024 (2 a 4 k) · Puhkekodu tee 63, Tallinn, 12015
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 1 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 1 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Toitlustamine üritustel
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 23,5 % | 2024: -15,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 257,9 % | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,5 % | 2024: -35,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,5 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | +6,5 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 38 807 | 36 432 |
| Puhaskasum | 9 127 | -5 589 |
| Käibevara | 4 394 | 14 821 |
| Põhivara | 924 | 1 155 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 318 | 15 976 |
| Kohustised kokku | 1 779 | 21 564 |
| Omakapital | 3 539 | -5 588 |
| Kasumimarginaal | 23,5 % | -15,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 394 € · 82,6 %
- Põhivara 924 € · 17,4 %
- Lühiajalised kohustised 1 779 € · 33,5 %
- Omakapital 3 539 € · 66,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 33,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 17,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Põhiliselt elamiseks kasutatavas käitlemiskohas toidu valmistamine · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
20.05.2024Esmakanne Ä 50255697
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 06.05.2025 | Mikroettevõtja |