OÜ Full Security
Registrisse kantud 16992541OÜ Full Security (registrikood 16992541) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Raadi alev, tegevusala juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse (EMTAK 80011). 2025. aasta müügitulu oli 116 450 eurot ja puhaskasum 31 421 eurot, bilansimaht 43 458 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaarel Lehtoja. Juhatuse liige on Kaarel Lehtoja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.05.2024 (2 a 4 k) · Killustiku põik 5, Raadi alev, 60534
Registriandmed KMKR EE102740637 · osakapital 1 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102740637
- Osakapital
- 1 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 27,0 % | 2024: 65,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 75,1 % | 2024: 90,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,3 % | 2024: 75,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +709,6 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 116 450 | 14 383 |
| Puhaskasum | 31 421 | 9 434 |
| Käibevara | 43 458 | 13 835 |
| Põhivara | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 43 458 | 13 835 |
| Kohustised kokku | 1 603 | 3 401 |
| Omakapital | 41 855 | 10 434 |
| Kasumimarginaal | 27,0 % | 65,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 43 458 € · 100,0 %
- Pikaajalised kohustised 1 603 € · 3,7 %
- Omakapital 41 855 € · 96,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 32 319 € | 15 405 € | 78 478 € | 10 |
| II kv 2026 | 7 334 € | 4 584 € | 14 492 € | 10 |
| I kv 2026 | 5 651 € | 3 655 € | 13 720 € | 10 |
| IV kv 2025 | 9 857 € | 4 558 € | 29 036 € | 10 |
| III kv 2025 | 22 576 € | 10 298 € | 60 080 € | 10 |
| II kv 2025 | 5 347 € | 3 851 € | 14 097 € | 9 |
| I kv 2025 | 8 499 € | 5 610 € | 16 498 € | 9 |
| IV kv 2024 | 1 453 € | 96 € | 6 290 € | 8 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 10 773 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 135 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 47,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 41,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 26 159 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 988 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kaarel Lehtoja
- OÜ i-reltik Juhatuse liige Maksuvõlg
- OÜ Salus Solutions Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 80) 116 450 €
- 16. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 80) 31 421 €
- 36. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 80) 5 812 €
- 37. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 80) 41 855 €
- 46. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 80) 116 450 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 5 812 | 4 275 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kadrina Vallavalitsus · maksed 3 297 €
- Põlva Vallavalitsus · maksed 2 009 €
- Peipsiääre Vallavalitsus · maksed 506 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.05.2024Esmakanne Ä 50255329
-
15.05.2024Esmakanne Ä 50255329 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |