InnoveCon OÜ

Registrisse kantud 17009873
☆ Jälgi

InnoveCon OÜ (registrikood 17009873) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2024. aasta müügitulu oli 426 211 eurot ja puhaskasum 14 995 eurot, bilansimaht 396 358 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 17.06.2024 (2 a 4 k) · Liimi tn 1, Tallinn, 10621

Müügitulu 2024
426 tuh €
Puhaskasum 2024
15 tuh €
Töötajad (III kv 2025)
0
↓ −100 % vs II kv
Maksuvõlg (täna)
333 541 €
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 4 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
Ei ole käibemaksukohustuslane
Osakapital
4 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2024 aruanne esitatud 07.08.2025
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
EMTAK 41001
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2024
396 358 €
Omakapital 2024
14 995 €

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
0100k200k300k400k500k2024

Tuletatud suhtarvud 2024

Kasumimarginaal 3,5 %
Omakapitali tootlus (ROE) 100,0 %
Omakapitali osakaal varadest 3,8 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 1,0
Müügitulu kasv –
Näitaja, € 2024
Müügitulu 426 211
Puhaskasum 14 995
Käibevara 396 358
Põhivara –
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 396 358
Kohustised kokku 381 363
Omakapital 14 995
Kasumimarginaal 3,5 %

Bilansi struktuur 2024

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 396 358 €
  • Käibevara 396 358 € · 100,0 %
Rahastus 396 358 €
  • Lühiajalised kohustised 381 363 € · 96,2 %
  • Omakapital 14 995 € · 3,8 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 1,0
Kohustised ÷ bilansimaht 96,2 %
Põhivara osakaal bilansimahust 0,0 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2025
Maksud III kv 2025
0 €
↓ −100 % vs II kv
Töötajad (III kv 2025)
0
2024: 6 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
025k50k75kIII 24IV 24I 25II 25III 25

Maksustatav käive kvartalis

0250k500k750k1MIII 24IV 24I 25II 25III 25
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2025 0 € 145 € 148 952 € 0
II kv 2025 13 587 € 10 168 € 902 206 € 17
I kv 2025 62 224 € 33 169 € 692 867 € 36
IV kv 2024 2 252 € 0 € 64 695 € 6
III kv 2024 102 € 0 € 9 092 € 0

III kv 2025 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)0 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)48 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest–
Riiklikud maksud / maksustatav käive0,0 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)49 651 €
Hinnanguline keskmine brutopalk–

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

  • 29.09.2026 333 541,23 €

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Urmet Lokk
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 31.07.2025

Tegelikud kasusaajad

Urmet Lokk
Kaudne osalus · Eesti · alates 07.10.2025

Osanikud

Läbimõõt OÜ
4 € · 100 % · ainuomand · alates 17.10.2025
lõplik omanik: Urmet Lokk 100 %

Isikute teised ettevõtted

Osalused teistes ettevõtetes (4)

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.

Ettevõte Osalus Nimiväärtus Alates Müügitulu
Factorymarket OÜ Maksuvõlg 100 % 2 500 € 27.07.2026 834 470 €2025
Hiiu Kinnisvarahooldus OÜ Maksuvõlg 100 % 2 500 € 08.12.2025 303 506 €2020
Mont Element OÜ Maksuvõlg 100 % 2 500 € 17.04.2026 99 381 €2024
OÜ HiTe Maksuvõlg 100 % 2 500 € 16.12.2025 721 736 €2020

Kontserni puu

Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)

Omanikud ja nende omanikud (1)

Osalused ja nende osalused (5)

Skeem
100 %100 %100 %100 %100 %100 %Läbimõõt OÜLäbimõõt OÜInnoveCon OÜInnoveCon OÜFactorymarket OÜFactorymarket OÜHiiu Kinnisvarahooldu…Hiiu Kinnisvarahooldus OÜMont Element OÜMont Element OÜOÜ HiTeOÜ HiTeRockprofit OÜRockprofit OÜ

Omandistruktuuri metoodika →

Liimi tn 1, Tallinn, 10621
Juhata: 59.420396, 24.694607
Büroohoone Samal aadressil veel 183 ettevõtet

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
333 541,23 € (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 1/2 esitatud, 1 esitamata
Arvesse võetud: 2024, 2025 · esitamata: 2025 (tähtaeg 30.06.2026)
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026
Kontsern
Kuulub kontserni (6 ettevõtet)
Allikas: äriregistri osanike kanded · 15.10.2026

Positsioon edetabelites

Kõik edetabelid →

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 26.08.2026
    Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50257714 / 11
  • 10.04.2026
    Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 50257714 / 10
  • 06.03.2026
    Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 50257714 / M7
  • 06.03.2026
    Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 50257714 / 9
  • 17.10.2025
    Muutmiskanne Ä 50257714 / 8
  • 28.08.2025
    Muutmiskanne Ä 50257714 / 7
  • 25.08.2025
    Muutmiskanne Ä 50257714 / M5
  • 22.08.2025
    Muutmiskanne Ä 50257714 / 6
  • 21.08.2025
    Osanike muutmine Ä 50257714 / M4
  • 31.07.2025
    Muutmiskanne Ä 50257714 / 5
  • 28.07.2025
    Muutmiskanne Ä 50257714 / M3
  • 19.03.2025
    Muutmiskanne Ä 50257714 / 4

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2024 07.08.2025 Väikeettevõtja