Pad2 OÜ
Registrisse kantud 17037740Pad2 OÜ (registrikood 17037740) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala puhkuse- ja muu lühiajaline majutus (EMTAK 5520). 2025. aasta müügitulu oli 39 328 eurot ja puhaskasum 7 101 eurot, bilansimaht 27 286 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Toivo Hanni. Juhatuse liige on Toivo Hanni. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.07.2024 (2 a 2 k) · Kotka tn 26/1, Tallinn, 11315
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 1 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 1 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puhkuse- ja muu lühiajaline majutus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 18,1 % | 2024: 34,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 44,0 % | 2024: 100,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,2 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,3 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +49,5 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 39 328 | 26 311 |
| Puhaskasum | 7 101 | 9 042 |
| Käibevara | 3 707 | 9 042 |
| Põhivara | 23 579 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 27 286 | 9 042 |
| Kohustised kokku | 11 143 | 0 |
| Omakapital | 16 143 | 9 042 |
| Kasumimarginaal | 18,1 % | 34,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 707 € · 13,6 %
- Põhivara 23 579 € · 86,4 %
- Lühiajalised kohustised 11 143 € · 40,8 %
- Omakapital 16 143 € · 59,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 40,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 86,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.07.2024Esmakanne Ä 50260689
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 15.05.2026 | Väikeettevõtja |