Textilplast OÜ
Registrisse kantud 17054342Textilplast OÜ (registrikood 17054342) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Vissi küla, tegevusala muude valmis tekstiiltoodete tootmine (EMTAK 13929). 2025. aasta müügitulu oli 63 502 eurot ja puhaskasum -9 170 eurot, bilansimaht 42 573 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marek Movits. Juhatuse liige on Marek Movits. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.08.2024 (2 a 1 k) · Nurga tee 4, Vissi küla, 61621
Registriandmed KMKR EE102773316 · osakapital 5 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102773316
- Osakapital
- 5 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude valmis tekstiiltoodete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -14,4 % | |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | |
| Omakapitali osakaal varadest | -9,8 % | |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | |
| Müügitulu kasv | – |
| Näitaja, € | 2025 |
|---|---|
| Müügitulu | 63 502 |
| Puhaskasum | -9 170 |
| Käibevara | 37 848 |
| Põhivara | 4 725 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 42 573 |
| Kohustised kokku | 46 743 |
| Omakapital | -4 170 |
| Kasumimarginaal | -14,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 37 848 € · 88,9 %
- Põhivara 4 725 € · 11,1 %
- Lühiajalised kohustised 46 743 € · 109,8 %
- Omakapital -4 170 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 109,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 11,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 13 622 € | 1 784 € | 84 661 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 063 € | 1 784 € | 24 103 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 759 € | 1 784 € | 20 353 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 133 € | 1 784 € | 13 779 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 400 € | 1 784 € | 15 210 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 595 € | 26 787 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 15 073 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 7 944 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 541 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 595 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 13,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 28 220 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 144 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marek Movits
- Konvento OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Elamu Ehitus OÜ Osanik
- Solarhunt 10 UÜ Tegelik kasusaaja
- Solarhunt 8 UÜ Tegelik kasusaaja
- Solarhunt 11 OÜ Osanik
- Solarhunt 9 UÜ Tegelik kasusaaja
- Solarhunt 7 UÜ Tegelik kasusaaja
- Konvento Ehituse OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNurga tee 4, Vissi küla, 61621
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 15 000 |
| Müük avalikule sektorile | 250 | – |
| Toetused kokku | 0 | 15 000 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kaitseliit · maksed 250 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.10.2024Muutmiskanne Ä 50262501 / 2
-
23.09.2024Muutmiskanne Ä 50262501 / M2
-
13.09.2024Muutmiskanne Ä 50262501 / M1
-
23.08.2024Esmakanne Ä 50262501
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Mikroettevõtja |