Teara OÜ
Registrisse kantud 17068077Teara OÜ (registrikood 17068077) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Suurna küla, tegevusala veterinaaria (EMTAK 75001). 2025. aasta müügitulu oli 4 742 eurot ja puhaskasum 7 475 eurot, bilansimaht 170 165 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Gaili Tiitma. Juhatuse liige on Gaili Tiitma. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.09.2024 (2 a 1 k) · Teeääre, Suurna küla, 93201
Registriandmed KMKR EE102777121 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102777121
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Veterinaaria
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 157,6 % | |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 74,9 % | |
| Omakapitali osakaal varadest | 5,9 % | |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | |
| Müügitulu kasv | – |
| Näitaja, € | 2025 |
|---|---|
| Müügitulu | 4 742 |
| Puhaskasum | 7 475 |
| Käibevara | 30 239 |
| Põhivara | 139 926 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 170 165 |
| Kohustised kokku | 160 190 |
| Omakapital | 9 975 |
| Kasumimarginaal | 157,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 30 239 € · 17,8 %
- Põhivara 139 926 € · 82,2 %
- Lühiajalised kohustised 60 990 € · 35,8 %
- Pikaajalised kohustised 99 200 € · 58,3 %
- Omakapital 9 975 € · 5,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 94,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 82,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 175 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 47 € | 1 470 € | 0 |
| I kv 2026 | 539 € | 385 € | 593 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 967 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 177 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 454 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 712 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 58 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Gaili Tiitma
- Salme Vet Punkt OÜ Tegelik kasusaaja
- Teeääre Veis MTÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTeeääre, Suurna küla, 93201
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 30. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 75) 2 393 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 570 | 34 990 |
| Müük avalikule sektorile | 1 823 | 5 635 |
| Toetused kokku | 570 | 34 990 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajandus- ja Toiduamet · maksed 1 823 €
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 570 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.09.2024Esmakanne Ä 50263978
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.04.2026 | Väikeettevõtja |