OÜ Borgo
Registrisse kantud 17069734OÜ Borgo (registrikood 17069734) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala restoranitegevus (EMTAK 5611). 2025. aasta müügitulu oli 345 282 eurot ja puhaskasum 1 079 eurot, bilansimaht 44 926 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Varno Mängel. Juhatuse liige on Varno Mängel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.09.2024 (2 a 1 k) · Kuninga tn 11, Pärnu linn, 80011
Registriandmed KMKR EE102792355 · osakapital 2 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102792355
- Osakapital
- 2 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranitegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,3 % | |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 35,0 % | |
| Omakapitali osakaal varadest | 6,9 % | |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | |
| Müügitulu kasv | – |
| Näitaja, € | 2025 |
|---|---|
| Müügitulu | 345 282 |
| Puhaskasum | 1 079 |
| Käibevara | 40 580 |
| Põhivara | 4 346 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 44 926 |
| Kohustised kokku | 41 847 |
| Omakapital | 3 079 |
| Kasumimarginaal | 0,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 40 580 € · 90,3 %
- Põhivara 4 346 € · 9,7 %
- Lühiajalised kohustised 41 847 € · 93,1 %
- Omakapital 3 079 € · 6,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 93,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 9,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 50 595 € | 25 180 € | 232 092 € | 7 |
| II kv 2026 | 14 278 € | 10 314 € | 74 536 € | 16 |
| I kv 2026 | 8 673 € | 8 128 € | 41 820 € | 5 |
| IV kv 2025 | 14 881 € | 13 607 € | 52 916 € | 5 |
| III kv 2025 | 38 441 € | 16 473 € | 195 323 € | 5 |
| II kv 2025 | 11 660 € | 10 661 € | 49 522 € | 9 |
| I kv 2025 | 6 202 € | 5 577 € | 54 355 € | 5 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 43 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 16 865 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 8 393 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 49,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 77 364 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 306 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 97. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Pärnu maakond 345 282 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 15 000 |
| Müük avalikule sektorile | 970 | 610 |
| Toetused kokku | 0 | 15 000 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA · maksed 970 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.09.2024Esmakanne Ä 50264139
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Väikeettevõtja |