UpMotion OÜ
Registrisse kantud 17071033UpMotion OÜ (registrikood 17071033) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). 2025. aasta müügitulu oli 245 767 eurot ja puhaskasum 33 764 eurot, bilansimaht 54 005 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sezer Yaşar. Juhatuse liige on Sezer Yaşar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.09.2024 (2 a 1 k) · Merivälja tee 1, Tallinn, 11911
Registriandmed KMKR EE102800920 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102800920
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaamiagentuuride tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 13,7 % | 2024: -12,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 101,6 % | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,5 % | 2024: -33,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | +946,4 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 245 767 | 23 487 |
| Puhaskasum | 33 764 | -3 035 |
| Käibevara | 15 528 | 9 015 |
| Põhivara | 38 477 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 54 005 | 9 015 |
| Kohustised kokku | 20 776 | 12 040 |
| Omakapital | 33 229 | -3 025 |
| Kasumimarginaal | 13,7 % | -12,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 528 € · 28,8 %
- Põhivara 38 477 € · 71,2 %
- Lühiajalised kohustised 20 776 € · 38,5 %
- Omakapital 33 229 € · 61,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 38,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 71,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 209 € | 5 798 € | 182 809 € | 1 |
| II kv 2026 | 5 258 € | 5 751 € | 107 342 € | 1 |
| I kv 2026 | 4 107 € | 4 507 € | 102 930 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 547 € | 2 716 € | 105 519 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 547 € | 2 716 € | 105 010 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 1 811 € | 97 428 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 56 709 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 8 337 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 736 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 933 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 111,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 2,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 60 936 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 717 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sezer Yaşar
- Content 101 OÜ Juhatuse liige
- Tiercel OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubWe build and grow scalable digital systems for brands that mean business. Strategy, infrastructure, and creative solutions.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.04.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50264013 / 3
-
20.01.2025Muutmiskanne Ä 50264013 / 2
-
03.01.2025Muutmiskanne Ä 50264013 / M2
-
17.09.2024Esmakanne Ä 50264013
-
12.09.2024Esmakanne Ä 50264013 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 14.06.2025 | Mikroettevõtja |