A-Force OÜ
Registrisse kantud 17092124A-Force OÜ (registrikood 17092124) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud eriehitustööd (EMTAK 43999). 2025. aasta müügitulu oli 1 622 578 eurot ja puhaskasum 47 848 eurot, bilansimaht 290 895 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andrei Budnitski. Juhatuse liige on Andrei Budnitski. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.10.2024 (2 a 0 k) · Virbi tn 12, Tallinn, 13629
Registriandmed KMKR EE102789588 · osakapital 1 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102789588
- Osakapital
- 1 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud eriehitustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,9 % | 2024: 34,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 86,5 % | 2024: 100,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 19,0 % | 2024: 30,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | +7 507,7 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 1 622 578 | 21 328 |
| Puhaskasum | 47 848 | 7 440 |
| Käibevara | 277 852 | 24 043 |
| Põhivara | 13 043 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 290 895 | 24 043 |
| Kohustised kokku | 235 606 | 16 602 |
| Omakapital | 55 289 | 7 441 |
| Kasumimarginaal | 2,9 % | 34,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 277 852 € · 95,5 %
- Põhivara 13 043 € · 4,5 %
- Lühiajalised kohustised 235 606 € · 81,0 %
- Omakapital 55 289 € · 19,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 81,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 17 293 € | 18 554 € | 76 824 € | 10 |
| II kv 2026 | 1 337 € | 1 327 € | 13 772 € | 8 |
| I kv 2026 | 4 392 € | 4 533 € | 5 636 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 959 € | 3 171 € | 46 557 € | 1 |
| III kv 2025 | 880 € | 877 € | 985 € | 3 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 94 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 56 686 € | 4 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 764 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 185 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 107,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 25 608 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 189 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 8. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 43) 1 622 578 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2024Esmakanne Ä 50265071
-
26.09.2024Esmakanne Ä 50265071 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |