Fenham OÜ
Registrisse kantud 17092331Fenham OÜ (registrikood 17092331) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala muu disainerite tegevus (EMTAK 74141). 2025. aasta müügitulu oli 2 625 eurot ja puhaskasum -11 804 eurot, bilansimaht 2 710 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Siim Aas. Juhatuse liige on Siim Aas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.10.2024 (2 a 0 k) · Maidla tn 2, Rakvere linn, 44314
Registriandmed KMKR EE102911356 · osakapital 100 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102911356
- Osakapital
- 100 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu disainerite tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -449,7 % | |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | |
| Omakapitali osakaal varadest | -431,9 % | |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | |
| Müügitulu kasv | – |
| Näitaja, € | 2025 |
|---|---|
| Müügitulu | 2 625 |
| Puhaskasum | -11 804 |
| Käibevara | 2 710 |
| Põhivara | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 710 |
| Kohustised kokku | 14 414 |
| Omakapital | -11 704 |
| Kasumimarginaal | -449,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 710 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 14 414 € · 531,9 %
- Omakapital -11 704 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 531,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 083 € | 1 208 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 376 € | 1 525 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 513 € | 1 669 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 864 € | 1 859 € | 583 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 695 € | 1 859 € | 124 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 695 € | 1 859 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 130 € | 1 239 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 361 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 403 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 111,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 774 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Siim Aas
- Oü Võidu Invest Osanik
- OÜ Meediakajastus Tegelik kasusaaja
- FALCON GROUP OÜ Juhatuse liige
- AGRI FALCON OÜ Tegelik kasusaaja
- Rakvere linn, Mõisavälja tn 7 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMaidla tn 2, Rakvere linn, 44314
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.05.2026Muutmiskanne Ä 50266616 / 2
-
16.10.2024Esmakanne Ä 50266616
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.05.2026 | Mikroettevõtja |