Teoküla OÜ
Registrisse kantud 17097707Teoküla OÜ (registrikood 17097707) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Vahi alevik, tegevusala hoonestusprojektide arendus (EMTAK 41101). Ettevõtte ainuomanik on Siim Nellis. Juhatuse liige on Siim Nellis. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.10.2024 (1 a 11 k) · Vahi tee 9, Vahi alevik, 60534
Registriandmed KMKR EE102985340 · osakapital 1 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102985340
- Osakapital
- 1 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hoonestusprojektide arendus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 96,6 % | |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,9 % | |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | |
| Müügitulu kasv | – |
| Näitaja, € | 2025 |
|---|---|
| Müügitulu | – |
| Puhaskasum | 20 858 |
| Käibevara | 80 472 |
| Põhivara | 1 047 528 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 128 000 |
| Kohustised kokku | 1 106 407 |
| Omakapital | 21 593 |
| Kasumimarginaal | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 80 472 € · 7,1 %
- Põhivara 1 047 528 € · 92,9 %
- Lühiajalised kohustised 53 751 € · 4,8 %
- Pikaajalised kohustised 1 052 656 € · 93,3 %
- Omakapital 21 593 € · 1,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 98,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 92,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 44 405 € | 15 932 € | 194 160 € | 4 |
| II kv 2026 | 31 745 € | 5 484 € | 125 452 € | 4 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 4 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 4 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 3 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 14 802 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 311 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 35,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 64 720 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 553 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Siim Nellis
- HUUM OÜ Tegelik kasusaaja
- HUUM Sauna OÜ Tegelik kasusaaja
- NFI OÜ Osanik
- OÜ Asine Osanik
- OÜ Jaama Varahaldus Osanik
- HM STONE CO OÜ Tegelik kasusaaja
- MTÜ Saunad Ukrainasse Juhatuse liige
- Ilmarine OÜ Juhatuse liige
-
Katrin Suvi
- NFI OÜ Prokurist
- OÜ Asine Prokurist
- OÜ Jaama Varahaldus Prokurist
- Kasu Fookus OÜ Juhatuse liige
- SUVI OÜ Juhatuse liige
- osaühing K&K Lahendused Tegelik kasusaaja
- SP Dynamic OÜ Tegelik kasusaaja
- Boostshop OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.08.2026Muutmiskanne Ä 50267191 / 5
-
10.04.2026Muutmiskanne Ä 50267191 / 4
-
30.04.2025Muutmiskanne Ä 50267191 / 3
-
14.04.2025Muutmiskanne Ä 50267191 / M1
-
14.04.2025Muutmiskanne Ä 50267191 / 2
-
23.10.2024Esmakanne Ä 50267191
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.06.2026 | Mikroettevõtja |