HeyReach Inc OÜ
Registrisse kantud 17149947HeyReach Inc OÜ (registrikood 17149947) on 2025. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 3 929 824 eurot ja puhaskasum 2 081 002 eurot, bilansimaht 2 691 771 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Outbound Labs OÜ. Juhatuse liikmed on Nikola Velkovski, Stefan Kotevski. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.01.2025 (1 a 9 k) · Ahtri tn 12, Tallinn, 15551
Registriandmed KMKR EE102865693 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102865693
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 53,0 % | |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 100,0 % | |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,3 % | |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,4 | |
| Müügitulu kasv | – |
| Näitaja, € | 2025 |
|---|---|
| Müügitulu | 3 929 824 |
| Puhaskasum | 2 081 002 |
| Käibevara | 2 691 771 |
| Põhivara | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 691 771 |
| Kohustised kokku | 610 768 |
| Omakapital | 2 081 003 |
| Kasumimarginaal | 53,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 691 771 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 610 768 € · 22,7 %
- Omakapital 2 081 003 € · 77,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 22,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 3 294 096 € | 0 |
| II kv 2026 | 582 546 € | 0 € | 2 751 735 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 2 187 448 € | 0 |
| IV kv 2025 | 249 € | 0 € | 1 698 592 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 188 535 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 282 913 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 098 032 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
E-Residency Hub OÜ
- Aeroviser OÜ Muu roll
- Specter Labs OÜ Muu roll
- 285 South West OÜ Muu roll
- Tradewise Group OÜ Muu roll
- Moving Words OÜ Muu roll
- Loki Games OÜ Muu roll
- LegitGrails OÜ Muu roll
- CADEX-SOFT OÜ Muu roll
-
Stefan Kotevski
- Outbound Labs OÜ Osanik
-
Nikola Velkovski
- Outbound Labs OÜ Tegelik kasusaaja
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Outbound Labs OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 25. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 3 929 824 €
- 26. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 2 081 002 €
- 29. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 100,0 %
- 84. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Info ja side 53,0 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.08.2026Muutmiskanne Ä 50272829 / 3
-
19.05.2025Muutmiskanne Ä 50272829 / 2
-
07.01.2025Esmakanne Ä 50272829
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 06.05.2026 | Väikeettevõtja |