Paction OÜ
Registrisse kantud 17157757Paction OÜ (registrikood 17157757) on 2025. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus (EMTAK 47911). 2025. aasta müügitulu oli 39 839 eurot ja puhaskasum 6 124 eurot, bilansimaht 10 410 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kersti Roht. Juhatuse liige on Kersti Roht. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.01.2025 (1 a 9 k) · Lauliku tn 3, Tallinn, 10919
Registriandmed KMKR EE102898767 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102898767
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 15,4 % | |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 71,0 % | |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,8 % | |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,8 | |
| Müügitulu kasv | – |
| Näitaja, € | 2025 |
|---|---|
| Müügitulu | 39 839 |
| Puhaskasum | 6 124 |
| Käibevara | 10 410 |
| Põhivara | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 10 410 |
| Kohustised kokku | 1 786 |
| Omakapital | 8 624 |
| Kasumimarginaal | 15,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 410 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 786 € · 17,2 %
- Omakapital 8 624 € · 82,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 17,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 631 € | 0 € | 29 987 € | 0 |
| II kv 2026 | 5 165 € | 0 € | 44 807 € | 0 |
| I kv 2026 | 4 139 € | 0 € | 36 871 € | 0 |
| IV kv 2025 | 3 911 € | 0 € | 36 324 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 210 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 996 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLauliku tn 3, Tallinn, 10919
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 357 | 217 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põhja-Sakala Vallavalitsus · maksed 357 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.10.2025Muutmiskanne Ä 50273670 / 3
-
12.09.2025Muutmiskanne Ä 50273670 / M2
-
22.08.2025Muutmiskanne Ä 50273670 / M1
-
07.05.2025Muutmiskanne Ä 50273670 / 2
-
17.01.2025Esmakanne Ä 50273670
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.04.2026 | Mikroettevõtja |