NNL Eesti OÜ
Registrisse kantud 17176909NNL Eesti OÜ (registrikood 17176909) on 2025. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala logistikaalane tegevus (EMTAK 52251). 2025. aasta müügitulu oli 483 447 eurot ja puhaskasum -26 580 eurot, bilansimaht 1 010 209 eurot. Ettevõtte ainuomanik on UAB "NNL Holding". Juhatuse liikmed on Danielius Merkinas, Jonas Ramanauskas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.02.2025 (1 a 8 k) · Pärnu mnt 139e/2-8, Tallinn, 11317
Registriandmed KMKR EE102832561 · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102832561
- Osakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Logistikaalane tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -5,5 % | |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | |
| Omakapitali osakaal varadest | -1,6 % | |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | |
| Müügitulu kasv | – |
| Näitaja, € | 2025 |
|---|---|
| Müügitulu | 483 447 |
| Puhaskasum | -26 580 |
| Käibevara | 918 852 |
| Põhivara | 91 357 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 010 209 |
| Kohustised kokku | 1 026 789 |
| Omakapital | -16 580 |
| Kasumimarginaal | -5,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 918 852 € · 91,0 %
- Põhivara 91 357 € · 9,0 %
- Lühiajalised kohustised 676 789 € · 67,0 %
- Pikaajalised kohustised 350 000 € · 34,6 %
- Omakapital -16 580 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 101,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 9,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 252 684 € | 30 870 € | 3 474 639 € | 8 |
| II kv 2026 | 210 023 € | 21 505 € | 2 560 643 € | 10 |
| I kv 2026 | 165 782 € | 20 354 € | 2 634 904 € | 6 |
| IV kv 2025 | 176 316 € | 14 652 € | 1 935 514 € | 5 |
| III kv 2025 | 235 762 € | 15 707 € | 2 800 609 € | 5 |
| II kv 2025 | 7 537 € | 4 090 € | 1 566 547 € | 5 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 84 228 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 10 290 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 12,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 158 213 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 474 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 48. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Veondus ja laondus (EMTAK 52) 483 447 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.03.2026Muutmiskanne Ä 50275683 / 3
-
11.03.2025Muutmiskanne Ä 50275683 / 2
-
13.02.2025Esmakanne Ä 50275683
-
12.02.2025Esmakanne Ä 50275683 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.07.2026 | Mikroettevõtja |