Pelsi Metsad OÜ
Registrisse kantud 17177843Pelsi Metsad OÜ (registrikood 17177843) on 2025. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala metsavarumine (EMTAK 02201). 2025. aasta müügitulu oli 358 088 eurot ja puhaskasum 20 057 755 eurot, bilansimaht 86 382 024 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: OÜ LRMA 6. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Lehar Lindre, Margus Linnamäe. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.02.2025 (1 a 8 k) · Tartu mnt 80, Tallinn, 10112
Registriandmed KMKR EE102915763 · osakapital 300 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102915763
- Osakapital
- 300 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsavarumine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5 601,3 % | |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 100,0 % | |
| Omakapitali osakaal varadest | 23,2 % | |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,5 | |
| Müügitulu kasv | – |
| Näitaja, € | 2025 |
|---|---|
| Müügitulu | 358 088 |
| Puhaskasum | 20 057 755 |
| Käibevara | 1 344 493 |
| Põhivara | 85 037 531 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 86 382 024 |
| Kohustised kokku | 66 323 969 |
| Omakapital | 20 058 055 |
| Kasumimarginaal | 5 601,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 344 493 € · 1,6 %
- Põhivara 85 037 531 € · 98,4 %
- Lühiajalised kohustised 548 446 € · 0,6 %
- Pikaajalised kohustised 65 775 523 € · 76,1 %
- Omakapital 20 058 055 € · 23,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 76,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 98,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
02201 Metsavarumine põhitegevus 305 638 €
-
02401 Metsamajandust abistavad tegevused 52 450 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 34 367 € | 18 792 € | 110 559 € | 3 |
| II kv 2026 | 37 441 € | 18 454 € | 207 262 € | 3 |
| I kv 2026 | 148 652 € | 18 569 € | 584 105 € | 3 |
| IV kv 2025 | 0 € | 5 299 € | 6 889 € | 3 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 11 456 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 264 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 54,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 31,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 36 853 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 015 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Margus Linnamäe
- MAGNUM MEDICAL OÜ Tegelik kasusaaja
- Allium UPI OÜ Tegelik kasusaaja
- AS Arstikeskus Confido Tegelik kasusaaja
- AS Postimees Grupp Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Magnum Veterinaaria Tegelik kasusaaja
- Duo Media Networks OÜ Tegelik kasusaaja
- Apollo Kino OÜ Tegelik kasusaaja
- Apollo Kauplused OÜ Tegelik kasusaaja
-
Lehar Lindre
- Agrofond OÜ Juhatuse liige
- TAUR KÜLALISTEMAJAD OÜ Juhatuse liige
- Forestmarket OÜ Juhatuse liige
- Pelsi Põllud OÜ Juhatuse liige
- Metsamarket.ee OÜ Osanik
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 10.05.2025
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Pelsi Põllud OÜ | 100 % | 2 500 € | 15.12.2025 | 3 080 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
OÜ LRMA 6 100 %
Osalused ja nende osalused (1)
-
Pelsi Põllud OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Maavara kaevandamine SulbiL.MK/326487 · alates 07.11.2025 · kuni 30.11.2030
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Põllumajandus ja metsandus 20 057 755 €
- 5. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Põllumajandus ja metsandus (EMTAK 02) 100,0 %
- 7. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Põllumajandus ja metsandus 86 382 024 €
- 16. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Põllumajandus ja metsandus (EMTAK 02) 20 058 055 €
- 23. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Põllumajandus ja metsandus (EMTAK 02) 358 088 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 4 480 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Transpordiamet · maksed 4 340 €
- Võru Vallavalitsus · maksed 140 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
31.03.2026Muutmiskanne Ä 50275827 / 9
-
13.03.2026Muutmiskanne Ä 50275827 / 8
-
05.03.2026Muutmiskanne Ä 50275827 / M3
-
19.01.2026Muutmiskanne Ä 50275827 / 7
-
26.11.2025Muutmiskanne Ä 50275827 / 6
-
19.11.2025Muutmiskanne Ä 50275827 / M2
-
03.11.2025Muutmiskanne Ä 50275827 / 5
-
29.10.2025Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 50275827 / 4
-
20.10.2025Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 50275827 / M1
-
17.07.2025Muutmiskanne Ä 50275827 / 3
-
10.05.2025Muutmiskanne Ä 50275827 / 2
-
14.02.2025Esmakanne Ä 50275827
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |