Y Teed OÜ
Registrisse kantud 17192541Y Teed OÜ (registrikood 17192541) on 2025. aastal asutatud osaühing, asukoht Laagri alevik, tegevusala maanteede ja kiirteede ehitus (EMTAK 42111). 2025. aasta müügitulu oli 894 960 eurot ja puhaskasum 126 191 eurot, bilansimaht 250 216 eurot. Juhatuse liikmed on Margus Zavatski, Taisto Kaljurand. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.03.2025 (1 a 7 k) · Metsa tn 15/10, Laagri alevik, 76401
Registriandmed KMKR EE102837919 · osakapital 1 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102837919
- Osakapital
- 1 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Maanteede ja kiirteede ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,1 % | |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 99,2 % | |
| Omakapitali osakaal varadest | 50,8 % | |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,8 | |
| Müügitulu kasv | – |
| Näitaja, € | 2025 |
|---|---|
| Müügitulu | 894 960 |
| Puhaskasum | 126 191 |
| Käibevara | 191 864 |
| Põhivara | 58 352 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 250 216 |
| Kohustised kokku | 123 025 |
| Omakapital | 127 191 |
| Kasumimarginaal | 14,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 191 864 € · 76,7 %
- Põhivara 58 352 € · 23,3 %
- Lühiajalised kohustised 105 580 € · 42,2 %
- Pikaajalised kohustised 17 445 € · 7,0 %
- Omakapital 127 191 € · 50,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 49,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 23,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
42111 Maanteede ja kiirteede ehitus põhitegevus 861 931 €
-
42991 Mujal liigitamata rajatiste ehitus 16 370 €
-
42911 Vesiehitus 14 896 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 28 192 € | 13 726 € | 367 611 € | 3 |
| II kv 2026 | 34 067 € | 9 868 € | 296 854 € | 4 |
| I kv 2026 | 22 040 € | 9 229 € | 106 713 € | 2 |
| IV kv 2025 | 16 664 € | 9 229 € | 250 606 € | 2 |
| III kv 2025 | 23 500 € | 4 249 € | 346 989 € | 2 |
| II kv 2025 | 12 393 € | 586 € | 190 653 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 9 397 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 575 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 48,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 122 537 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 933 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Margus Zavatski
- Majora OÜ Tegelik kasusaaja
-
Taisto Kaljurand
- Paekna Agro OÜ Osanik
- Talafer OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMetsa tn 15/10, Laagri alevik, 76401
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 7. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Saue vald 99,2 %
- 10. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Saue vald 894 960 €
- 17. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Saue vald 430 925 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 430 925 | 62 384 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Mustvee Vallavalitsus · maksed 232 482 €
- Kohila Vallavalitsus · maksed 124 946 €
- Kose Vallavalitsus · maksed 41 221 €
- Anija Vallavalitsus · maksed 19 171 €
- Harku Vallavalitsus · maksed 13 106 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.05.2026Muutmiskanne Ä 50277419 / 2
-
10.03.2025Esmakanne Ä 50277419
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.03.2026 | Mikroettevõtja |