Eesti Metsaselts
Registrisse kantud 80030819Eesti Metsaselts (registrikood 80030819) on 1998. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Tallinn, tegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). 2025. aasta müügitulu oli 275 410 eurot ja puhaskasum -28 933 eurot, bilansimaht 19 163 eurot. Juhatuse liikmed on Kaarel Tiganik, Henrik Välja, Marek Metslaid. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.04.1998 (28 a 5 k) · Toompuiestee 24, Tallinn, 10149
Registriandmed KMKR EE102155756 · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102155756
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Metsamajandust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -10,5 % | 2024: -7,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -222 561,5 % | 2024: -66,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,1 % | 2024: 68,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 3,2 |
| Müügitulu kasv | +7,4 % | 2024: −59,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 275 410 | 256 321 | 626 459 | 275 239 | 237 746 | 145 722 | 157 950 |
| Puhaskasum | -28 933 | -19 169 | 34 002 | 6 133 | 2 307 | 5 402 | -6 816 |
| Käibevara | 17 602 | 42 379 | 76 775 | 25 135 | 19 309 | 23 861 | 10 562 |
| Põhivara | 1 561 | 0 | 583 | 917 | 0 | 118 | 592 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 19 163 | 42 379 | 77 358 | 26 052 | 19 309 | 23 979 | 11 154 |
| Kohustised kokku | 19 150 | 13 433 | 29 243 | 11 939 | 11 329 | 18 306 | 10 883 |
| Omakapital | 13 | 28 946 | 48 115 | 14 113 | 7 980 | 5 673 | 271 |
| Kasumimarginaal | -10,5 % | -7,5 % | 5,4 % | 2,2 % | 1,0 % | 3,7 % | -4,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 17 602 € · 91,9 %
- Põhivara 1 561 € · 8,1 %
- Lühiajalised kohustised 19 150 € · 99,9 %
- Omakapital 13 € · 0,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 99,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 8,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 32 200 € | 17 273 € | 81 409 € | 4 |
| II kv 2026 | 23 860 € | 16 391 € | 72 936 € | 4 |
| I kv 2026 | 11 793 € | 12 473 € | 8 641 € | 4 |
| IV kv 2025 | 11 137 € | 12 160 € | 11 615 € | 3 |
| III kv 2025 | 17 514 € | 10 824 € | 71 181 € | 3 |
| II kv 2025 | 27 608 € | 11 645 € | 97 131 € | 3 |
| I kv 2025 | 7 704 € | 8 269 € | 2 275 € | 3 |
| IV kv 2024 | 9 688 € | 7 557 € | 15 227 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 10 733 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 758 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 53,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 39,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 27 136 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 768 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Mikk Marran
- Eesti Jahimeeste Selts Juhatuse liige
- Tallinn, Kibuvitsa tn 20 korteriühistu Juhatuse liige
- Riigimetsa Majandamise Keskus Juhatuse liige
-
Henrik Välja
- Eesti Metsasertifitseerimise Nõukogu Tegelik kasusaaja
- Arhitekta OÜ Osanik
-
Kaarel Tiganik
- SIHTASUTUS VERIORA NOORTEKAS Tegelik kasusaaja
- Eesti Metsateenijate Ühing Tegelik kasusaaja
-
Rein Drenkhan
- Jahiühistu ELK Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Suurimad juhatused · Põllumajandus ja metsandus (EMTAK 02) 7 tk
- 45. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Põllumajandus ja metsandus (EMTAK 02) 51 160 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 37 000 | 41 372 |
| Müük avalikule sektorile | 14 160 | 14 768 |
| Toetused kokku | 37 000 | 41 372 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- KLIIMAMINISTEERIUM · toetus 35 000 €
- Luua Metsanduskool · maksed 6 839 €
- Eesti Maaülikool · maksed 4 526 €
- Eesti Maaülikool · toetus 2 000 €
- KLIIMAMINISTEERIUM · maksed 1 400 €
- Keskkonnaagentuur · maksed 995 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubInfovärav Eesti metsandusse Metsainfo Valdkonnad Metsamajandus Metsamajanduse alla kuuluvad metsa kasvukoha tingimuste ja metsa geenifondi parandamine, metsakaitse, metsa uuendamine, metsa hooldamine ja kujundamine. Vaata lähemalt Metsatööstus Metsatööstuse tegeleb puidu varumise ning puidu töötlemisega. Puitu kasutatakse peamiselt ehitusmaterjali, mööbli, tselluloosi, paberi ja energia tootmiseks. Puit on Eesti ainus taastuv ja keskkonnasõbralik tooraine, mis on kasutatav suurtes […]
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.12.2025Muutmiskanne M 10166914 / 19
-
08.07.2025Muutmiskanne M 10166914 / 18
-
21.11.2024Muutmiskanne M 10166914 / 17
-
04.11.2024Muutmiskanne M 10166914 / 16
-
17.10.2024Muutmiskanne M 10166914 / M10
-
27.08.2024Muutmiskanne M 10166914 / 15
-
15.07.2024Muutmiskanne M 10166914 / 13
-
15.07.2024Muutmiskanne M 10166914 / 14
-
15.07.2024Muutmiskanne M 10166914 / M9
-
22.03.2023Muutmiskanne M 10166914 / 12
-
20.03.2023Muutmiskanne M 10166914 / M7
-
01.02.2023Muutmiskanne M 10166914 / 11
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 12.07.2024 | – |
| 2022 | 30.06.2023 | – |
| 2021 | 19.07.2022 | – |
| 2020 | 15.04.2021 | – |
| 2019 | 14.08.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |