Eidapere Jahiselts
Registrisse kantud 80032899Eidapere Jahiselts (registrikood 80032899) on 1998. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Eidapere alevik, tegevusala jahindus ja seda teenindavad tegevusalad (EMTAK 01701). 2025. aasta müügitulu oli 3 523 eurot ja puhaskasum -247 eurot, bilansimaht 11 674 eurot. Juhatuse liikmed on Jaanus Nõmmsalu, Margo Visnu, vallot andres. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.04.1998 (28 a 5 k) · Männi tn 2a, Eidapere alevik, 79003
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.03–28.02
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.03 – 28.02
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Jahindus ja seda teenindavad tegevusalad
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -7,0 % | 2024: -75,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -2,1 % | 2024: -17,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,7 % | 2024: 99,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 33,3 | 2024: 14,9 |
| Müügitulu kasv | +28,3 % | 2024: −58,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 523 | 2 745 | 6 615 | 3 830 | 4 096 | 4 000 | 2 450 |
| Puhaskasum | -247 | -2 076 | -608 | -2 077 | 1 894 | -407 | -1 860 |
| Käibevara | 1 167 | 553 | 2 299 | 1 771 | 3 173 | 446 | 47 |
| Põhivara | 10 507 | 11 333 | 12 159 | 12 984 | 13 693 | 14 499 | 15 305 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 11 674 | 11 886 | 14 458 | 14 755 | 16 866 | 14 945 | 15 352 |
| Kohustised kokku | 35 | 37 | 350 | 39 | 73 | 46 | 46 |
| Omakapital | 11 639 | 11 849 | 14 108 | 14 716 | 16 793 | 14 899 | 15 306 |
| Kasumimarginaal | -7,0 % | -75,6 % | -9,2 % | -54,2 % | 46,2 % | -10,2 % | -75,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 167 € · 10,0 %
- Põhivara 10 507 € · 90,0 %
- Lühiajalised kohustised 35 € · 0,3 %
- Omakapital 11 639 € · 99,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 33,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 90,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 30 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 25 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 5 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 10 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Isikute teised ettevõtted
-
Margo Visnu
- Osaühing AmEst Invest Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Valgu Jahimeeste Selts Tegelik kasusaaja
-
vallot andres
- Metsapere Metsad OÜ Juhatuse liige
-
Jaanus Nõmmsalu
- OÜ PVK Trading Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Pärnu Võrkpalliklubi Tegelik kasusaaja
- PVK Arendus OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Kütitud ulukite esmatootmine · Tunnustatud toidukäitlejaJ16
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.06.2025Muutmiskanne M 30021822 / 8
-
11.06.2025Muutmiskanne M 30021822 / M4
-
02.06.2025Muutmiskanne M 30021822 / M3
-
22.05.2025Muutmiskanne M 30021822 / M2
-
08.05.2023Muutmiskanne M 30021822 / 7
-
01.02.2023Muutmiskanne M 30021822 / 6
-
10.03.2022Muutmiskanne M 30021822 / 5
-
04.12.2017Muutmiskanne M 30021822 / 4
-
25.05.2016Muutmiskanne M 30021822 / 3
-
17.05.2016Muutmiskanne M 30021822 / M1
-
19.04.2010Muutmiskanne M 30021822 / 2
-
02.01.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus M 30757 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 31.05.2024 | – |
| 2022 | 15.04.2023 | – |
| 2021 | 02.05.2022 | – |
| 2020 | 01.06.2021 | – |
| 2019 | 26.05.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |