EESTI MUINSUSKAITSE SELTS
Registrisse kantud 80036041EESTI MUINSUSKAITSE SELTS (registrikood 80036041) on 1998. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu mujal liigitamata õpe (EMTAK 8559). 2025. aasta müügitulu oli 74 944 eurot ja puhaskasum 1 148 eurot, bilansimaht 9 833 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Helle-Silvia Solnask, Madis Morel, Priit Herodes. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.05.1998 (28 a 5 k) · Pikk tn 46, Tallinn, 10133
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata õpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,5 % | 2024: -10,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 31,4 % | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 37,2 % | 2024: -51,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | 2024: 0,6 |
| Müügitulu kasv | +48,8 % | 2024: +10,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 74 944 | 50 367 | 45 501 | 80 782 | 58 542 | 57 848 | 51 734 |
| Puhaskasum | 1 148 | -5 143 | -8 758 | -306 | -3 339 | 6 261 | -5 025 |
| Käibevara | 9 258 | 7 487 | 1 184 | 10 081 | 9 822 | 13 514 | 6 942 |
| Põhivara | 575 | 575 | 575 | 575 | 575 | 575 | 575 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 833 | 8 062 | 1 759 | 10 656 | 10 397 | 14 089 | 7 517 |
| Kohustised kokku | 6 175 | 12 171 | 725 | 864 | 299 | 652 | 402 |
| Omakapital | 3 658 | -4 109 | 1 034 | 9 792 | 10 098 | 13 437 | 7 115 |
| Kasumimarginaal | 1,5 % | -10,2 % | -19,2 % | -0,4 % | -5,7 % | 10,8 % | -9,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 258 € · 94,2 %
- Põhivara 575 € · 5,8 %
- Lühiajalised kohustised 6 175 € · 62,8 %
- Omakapital 3 658 € · 37,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 62,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 825 € | 2 006 € | 0 € | 3 |
| II kv 2026 | 2 054 € | 2 227 € | 0 € | 3 |
| I kv 2026 | 2 478 € | 2 640 € | 0 € | 3 |
| IV kv 2025 | 2 468 € | 2 681 € | 0 € | 3 |
| III kv 2025 | 1 645 € | 1 844 € | 0 € | 3 |
| II kv 2025 | 1 799 € | 2 000 € | 0 € | 3 |
| I kv 2025 | 2 106 € | 2 290 € | 0 € | 3 |
| IV kv 2024 | 1 605 € | 1 712 € | 0 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 608 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 669 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 109,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 429 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Helle-Silvia Solnask
- Osaühing Muinasprojekt Osanik
- Mittetulundusühing Kopli Maja Tegelik kasusaaja
-
Tarmo Andre Elvisto
- OSAÜHING MAJATOHTER Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Säästva Renoveerimise Infokeskus MTÜ Tegelik kasusaaja
- Ökovärv OÜ Tegelik kasusaaja Pankrotis Maksuvõlg
- Jaan Poska Mälestusfond Tegelik kasusaaja
-
Priidu Pärna
- Lind Keraamika OÜ Osanik
- Eesti Omanike Keskliit Juhatuse liige
-
Priit Herodes
- Osaühing Agu EMS Osanik
- HERALDICA OÜ Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Eesti Faleristika Selts Juhatuse liige
-
Tiina Tojak
- Eesti Sõjahaudade Hoolde Liit Tegelik kasusaaja
- Pärnumaa Muinsuskaitse Selts Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Osaühing Agu EMS | 19,57 % | 9 000 EEK | 01.09.2023 | 17 832 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Osaühing Agu EMS 19,57 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 64 350 | 67 850 |
| Müük avalikule sektorile | 3 500 | 3 500 |
| Toetused kokku | 64 350 | 67 850 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- KULTUURIMINISTEERIUM · toetus 49 350 €
- Eesti Sõjamuuseum - kindral Laidoneri muuseum · toetus 15 000 €
- Tallinna Linnakantselei · maksed 3 500 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubEesti Muinsuskaitse Seltsi eesmärk on meie kultuuripärandi hoidmine ning rahva ajaloomälu säilitamine.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.06.2026Muutmiskanne M 10027348 / 12
-
04.06.2026Muutmiskanne M 10027348 / M8
-
14.05.2026Muutmiskanne M 10027348 / M7
-
01.02.2023Muutmiskanne M 10027348 / 11
-
07.11.2017Muutmiskanne M 10027348 / 10
-
29.09.2016Muutmiskanne M 10027348 / 9
-
01.07.2013Muutmiskanne M 10027348 / 8
-
18.06.2013Muutmiskanne M 10027348 / M6
-
10.06.2013Muutmiskanne M 10027348 / M5
-
12.05.2010Muutmiskanne M 10027348 / 7
-
11.03.2010Muutmiskanne M 10027348 / M4
-
26.01.2010Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) M 27348 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 04.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 14.06.2024 | – |
| 2022 | 26.06.2023 | – |
| 2021 | 27.06.2022 | – |
| 2020 | 25.06.2021 | – |
| 2019 | 04.05.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |