Jahiselts Ora
Registrisse kantud 80065290Jahiselts Ora (registrikood 80065290) on 1999. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Lodja küla, tegevusala sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük (EMTAK 93192). 2025. aasta müügitulu oli 4 447 eurot ja puhaskasum 1 211 eurot, bilansimaht 26 728 eurot. Juhatuse liikmed on Aldo Avaste, Einar Sarv, Priit Avarmaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.01.1999 (27 a 9 k) · Jahionni, Lodja küla, 86210
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 27,2 % | 2024: 27,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,5 % | 2024: 6,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 2024: 99,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 134,5 | 2024: 41,2 |
| Müügitulu kasv | −20,3 % | 2024: −59,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +19,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 447 | 5 582 | 13 632 | 6 496 | 4 507 | 1 791 | 3 571 |
| Puhaskasum | 1 211 | 1 540 | 11 301 | -1 950 | 792 | 499 | 2 713 |
| Käibevara | 6 723 | 4 163 | 9 112 | 7 800 | 9 750 | 9 020 | 13 285 |
| Põhivara | 20 005 | 21 405 | 14 815 | 4 826 | 4 826 | 4 826 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 26 728 | 25 568 | 23 927 | 12 626 | 14 576 | 13 846 | 13 285 |
| Kohustised kokku | 50 | 101 | 0 | 0 | 0 | 62 | – |
| Omakapital | 26 678 | 25 467 | 23 927 | 12 626 | 14 576 | 13 784 | 13 285 |
| Kasumimarginaal | 27,2 % | 27,6 % | 82,9 % | -30,0 % | 17,6 % | 27,9 % | 76,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 723 € · 25,2 %
- Põhivara 20 005 € · 74,8 %
- Lühiajalised kohustised 50 € · 0,2 %
- Omakapital 26 678 € · 99,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 134,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 74,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Einar Sarv
- Esar OÜ Tegelik kasusaaja
-
Aldo Avaste
- SIIBER OÜ Tegelik kasusaaja
- Kavantal OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Kütitud ulukite esmatootmine · Tunnustatud toidukäitlejaJ207
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.04.2026Muutmiskanne M 30010828 / 9
-
01.10.2025Muutmiskanne M 30010828 / 8
-
18.09.2025Muutmiskanne M 30010828 / M2
-
04.08.2023Muutmiskanne M 30010828 / 7
-
01.02.2023Muutmiskanne M 30010828 / 6
-
09.08.2022Muutmiskanne M 30010828 / 5
-
01.07.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel M 30010828 / 4
-
08.02.2018Muutmiskanne M 30010828 / 3
-
20.06.2011Muutmiskanne M 30010828 / 2
-
08.06.2011Muutmiskanne M 30010828 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 16.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 24.06.2024 | – |
| 2022 | 25.06.2023 | – |
| 2021 | 21.06.2022 | – |
| 2020 | 17.06.2021 | – |
| 2019 | 01.07.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 1995 | – | – |