EESTI MIKROBIOLOOGIDE ÜHENDUS
Registrisse kantud 80084809EESTI MIKROBIOLOOGIDE ÜHENDUS (registrikood 80084809) on 1999. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Tartu linn, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 1 780 eurot ja puhaskasum 521 eurot, bilansimaht 8 559 eurot. Juhatuse liikmed on Triinu Visnapuu, Ott Scheler, Signe Viggor. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.04.1999 (27 a 6 k) · Riia tn 23, Tartu linn, 51010
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 29,3 % | 2024: 51,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,1 % | 2024: 10,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +8,9 % | 2024: +47,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 780 | 1 635 | 1 110 | 2 455 | 1 163 | 1 337 | 4 644 |
| Puhaskasum | 521 | 835 | 277 | -494 | 123 | 323 | 914 |
| Käibevara | 8 559 | 8 038 | 7 203 | 6 926 | 7 420 | 7 297 | 6 974 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 559 | 8 038 | 7 203 | 6 926 | 7 420 | 7 297 | 6 974 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 8 559 | 8 038 | 7 203 | 6 926 | 7 420 | 7 297 | 6 974 |
| Kasumimarginaal | 29,3 % | 51,1 % | 25,0 % | -20,1 % | 10,6 % | 24,2 % | 19,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 559 € · 100,0 %
- Omakapital 8 559 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Triinu Visnapuu
- Pariismar Osaühing Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Tartu linn, Ülikooli tn 3 korteriühistu Juhatuse liige
- Sihtasutus AKADEEMIAKE Juhatuse liige
-
Angela Ivask
- Tartu linn, Lai tn 29 korteriühistu Juhatuse liige
- EESTI TOKSIKOLOOGIA SELTS Tegelik kasusaaja
- Hea Praktika OÜ Tegelik kasusaaja
-
Ott Scheler
- Tallinn, Männiku tee 12 korteriühistu Juhatuse liige
- CogniFlow OÜ Juhatuse liige
-
Signe Viggor
- Tartu linn, Tähe tn 69 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 36. Suurimad juhatused · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 5 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 500 |
| Toetused kokku | 2 500 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Keele Instituut · toetus 1 500 €
- Eesti Teaduste Akadeemia · toetus 1 000 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.07.2025Muutmiskanne M 20015123 / 10
-
02.07.2025Muutmiskanne M 20015123 / M5
-
01.02.2023Muutmiskanne M 20015123 / 9
-
29.06.2022Muutmiskanne M 20015123 / 8
-
11.07.2019Muutmiskanne M 20015123 / 7
-
02.07.2019Muutmiskanne M 20015123 / M4
-
23.12.2017Muutmiskanne M 20015123 / 6
-
03.12.2017Muutmiskanne M 20015123 / 5
-
14.06.2017Muutmiskanne M 20015123 / 4
-
13.06.2017Muutmiskanne M 20015123 / M3
-
07.06.2017Muutmiskanne M 20015123 / M2
-
08.08.2007Muutmiskanne M 15123 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 18.06.2024 | – |
| 2022 | 22.06.2023 | – |
| 2021 | 20.06.2022 | – |
| 2020 | 30.06.2021 | – |
| 2019 | 06.10.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |