Eesti Saalihoki Liit
Registrisse kantud 80089971Eesti Saalihoki Liit (registrikood 80089971) on 1999. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Tallinn, tegevusala spordi alaliitude, spordiliitude ja spordiühenduste tegevus (EMTAK 93191). 2025. aasta müügitulu oli 209 511 eurot ja puhaskasum -14 616 eurot, bilansimaht 16 350 eurot. Juhatuse liikmed on Heili Tomingas, Piret Holm, Rando Hallik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.04.1999 (27 a 5 k) · Kadaka tee 42a, Tallinn, 12915
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Spordi alaliitude, spordiliitude ja spordiühenduste tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -7,0 % | 2024: -1,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -240,0 % | 2024: -17,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 37,3 % | 2024: 72,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2024: 3,3 |
| Müügitulu kasv | −10,1 % | 2024: −6,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 209 511 | 233 027 | 249 984 | 202 282 | 212 990 | 200 405 | 196 656 |
| Puhaskasum | -14 616 | -3 621 | 6 005 | -9 400 | -39 520 | 45 739 | -4 743 |
| Käibevara | 14 689 | 26 527 | 27 406 | 54 332 | 34 303 | 65 422 | 30 068 |
| Põhivara | 1 661 | 2 232 | 2 803 | 3 373 | 3 943 | 4 513 | 5 083 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 16 350 | 28 759 | 30 209 | 57 705 | 38 246 | 69 935 | 35 151 |
| Kohustised kokku | 10 259 | 8 051 | 5 880 | 39 381 | 10 522 | 2 691 | 13 646 |
| Omakapital | 6 091 | 20 708 | 24 329 | 18 324 | 27 724 | 67 244 | 21 505 |
| Kasumimarginaal | -7,0 % | -1,6 % | 2,4 % | -4,6 % | -18,6 % | 22,8 % | -2,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 14 689 € · 89,8 %
- Põhivara 1 661 € · 10,2 %
- Lühiajalised kohustised 10 259 € · 62,7 %
- Omakapital 6 091 € · 37,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 62,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 10,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 311 € | 4 501 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 5 696 € | 5 946 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 4 477 € | 4 631 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2025 | 2 201 € | 2 297 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 6 084 € | 6 579 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 3 582 € | 3 878 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 568 € | 3 866 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 107 € | 3 372 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 437 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 500 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 104,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 885 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Piret Holm
- Finants ja Marketing OÜ Osanik
- Rapla hokiklubi Tegelik kasusaaja
- HP Planum OÜ Osanik
-
Rando Hallik
- Merikas Saalihokiklubi Tegelik kasusaaja
-
Heili Tomingas
- Mittetulundusühing Arenculle Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 25 316 | 18 800 |
| Müük avalikule sektorile | 1 500 | 4 689 |
| Toetused kokku | 25 316 | 18 800 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- KULTUURIMINISTEERIUM · toetus 14 816 €
- Eesti Kultuurkapital · toetus 10 500 €
- Eesti Maaülikooli Spordiklubi · maksed 1 390 €
- Tapa Vallavalitsus · maksed 110 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.08.2026Muutmiskanne M 10040506 / 18
-
16.01.2026Muutmiskanne M 10040506 / 17
-
15.01.2026Muutmiskanne M 10040506 / M7
-
08.07.2025Muutmiskanne M 10040506 / 16
-
08.07.2024Muutmiskanne M 10040506 / 15
-
01.07.2024Muutmiskanne M 10040506 / M6
-
28.12.2023Muutmiskanne M 10040506 / 14
-
14.11.2023Muutmiskanne M 10040506 / 13
-
25.10.2023Muutmiskanne M 10040506 / M5
-
16.10.2023Muutmiskanne M 10040506 / M4
-
01.02.2023Muutmiskanne M 10040506 / 12
-
06.10.2020Muutmiskanne M 10040506 / 11
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | – |
| 2022 | 25.06.2023 | – |
| 2021 | 29.06.2022 | – |
| 2020 | 29.06.2021 | – |
| 2019 | 30.06.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |