Eikla Jahiselts
Registrisse kantud 80098177Eikla Jahiselts (registrikood 80098177) on 1999. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Kuressaare linn, tegevusala jahindus ja seda teenindavad tegevusalad (EMTAK 01701). 2024. aasta müügitulu oli 18 646 eurot ja puhaskasum 6 683 eurot, bilansimaht 46 484 eurot. Juhatuse liikmed on Rein Õunpuu, Aadu Sepp, Alar Raamat. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.06.1999 (27 a 4 k) · Kotkapoja tn 12, Kuressaare linn, 93810
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.03–28.02
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.03 – 28.02
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Jahindus ja seda teenindavad tegevusalad
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 35,8 % | 2023: 73,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,5 % | 2023: 38,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,4 % | 2023: 93,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 139,2 | 2023: 14,5 |
| Müügitulu kasv | −9,4 % | 2023: +99,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +34,8 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 646 | 20 580 | 10 327 | 6 912 | 3 540 | 4 194 |
| Puhaskasum | 6 683 | 15 056 | 7 958 | 3 944 | 897 | 1 104 |
| Käibevara | 41 484 | 37 068 | 24 447 | 17 472 | 13 528 | 12 631 |
| Põhivara | 5 000 | 5 000 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 46 484 | 42 068 | 24 447 | 17 472 | 13 528 | 12 631 |
| Kohustised kokku | 298 | 2 565 | 0 | 983 | 983 | 983 |
| Omakapital | 46 186 | 39 503 | 24 447 | 16 489 | 12 545 | 11 648 |
| Kasumimarginaal | 35,8 % | 73,2 % | 77,1 % | 57,1 % | 25,3 % | 26,3 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 41 484 € · 89,2 %
- Põhivara 5 000 € · 10,8 %
- Lühiajalised kohustised 298 € · 0,6 %
- Omakapital 46 186 € · 99,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 139,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 10,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 25 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 32 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 25 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 52 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 7 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Isikute teised ettevõtted
-
Aadu Sepp
- AETR DISAIN OÜ Osanik Maksuvõlg
-
Rein Õunpuu
- osaühing Lonaks Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Kütitud ulukite esmatootmine · Tunnustatud toidukäitlejaJ53
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 79. Suurimad juhatused · Saare maakond 5 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.09.2026Muutmiskanne M 30011912 / 9
-
14.09.2026Muutmiskanne M 30011912 / M4
-
08.05.2025Muutmiskanne M 30011912 / 8
-
21.01.2025Muutmiskanne M 30011912 / 7
-
10.01.2025Muutmiskanne M 30011912 / M2
-
01.02.2023Muutmiskanne M 30011912 / 6
-
03.06.2022Muutmiskanne M 30011912 / 5
-
14.12.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel M 30011912 / 4
-
28.09.2015Muutmiskanne M 30011912 / 3
-
02.06.2011Muutmiskanne M 30011912 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 01.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | – |
| 2022 | 02.07.2023 | – |
| 2021 | 16.01.2023 | – |
| 2020 | 11.01.2022 | – |
| 2019 | 14.12.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |