Are Jahimeeste Selts
Registrisse kantud 80098585Are Jahimeeste Selts (registrikood 80098585) on 1999. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Niidu küla, tegevusala piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused (EMTAK 94992). 2025. aasta müügitulu oli 12 842 eurot ja puhaskasum 4 806 eurot, bilansimaht 61 910 eurot. Juhatuse liikmed on Lauri Luur, Toivo Võsumets, Jaak Hallikma. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.06.1999 (27 a 4 k) · Kubja-Jõe/1, Niidu küla, 87307
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 37,4 % | 2024: 66,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,8 % | 2024: 14,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,5 % | 2024: 96,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 21,2 | 2024: 3,5 |
| Müügitulu kasv | +1,4 % | 2024: −9,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +19,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 842 | 12 670 | 13 918 | 6 339 | 5 157 | 5 361 | 10 862 |
| Puhaskasum | 4 806 | 8 416 | 10 652 | 2 949 | 2 289 | 1 276 | 6 333 |
| Käibevara | 6 764 | 8 123 | 3 160 | 10 787 | 7 051 | 4 530 | 6 244 |
| Põhivara | 55 146 | 50 974 | 48 980 | 26 937 | 27 737 | 28 139 | 25 005 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 61 910 | 59 097 | 52 140 | 37 724 | 34 788 | 32 669 | 31 249 |
| Kohustised kokku | 319 | 2 312 | 3 771 | 7 | 20 | 190 | 46 |
| Omakapital | 61 591 | 56 785 | 48 369 | 37 717 | 34 768 | 32 479 | 31 203 |
| Kasumimarginaal | 37,4 % | 66,4 % | 76,5 % | 46,5 % | 44,4 % | 23,8 % | 58,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 764 € · 10,9 %
- Põhivara 55 146 € · 89,1 %
- Lühiajalised kohustised 319 € · 0,5 %
- Omakapital 61 591 € · 99,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 21,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 89,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 31 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 26 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 7 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 10 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Jaak Hallikma
- Osaühing KARO METS Juhatuse liige
- Osaühing Döner Hunt Osanik
- Raja Varahalduse OÜ Juhatuse liige
-
Lauri Luur
- Eesti Linnade ja Valdade Liit Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Are Põhikooli Vilistlaskogu Juhatuse liige
- Künnametsa Maaparandusühistu Juhatuse liige
- Tori Vallavalitsus Juhatuse liige
-
Ly Jõgila
- ANTREMO OÜ Tegelik kasusaaja
- MTÜ TantsuLaegas Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Are Põhikooli Vilistlaskogu Juhatuse liige
- Niidu Küla Selts Juhatuse liige
-
Joel Vabrit
- OÜ trustcar Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Trustcar team OÜ Tegelik kasusaaja
-
Toomas Luur
- OÜ Vahtmäe Tegelik kasusaaja
-
Tarmo Nairis
- Kaldeni Majutus OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKubja-Jõe/1, Niidu küla, 87307
Tegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineJÄ/334054 · alates 16.12.2020
Toidukäitlejate register (PTA)
-
J115
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 8. Suurimad juhatused · Tori vald 5 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.04.2026Muutmiskanne M 30011394 / 11
-
08.04.2026Muutmiskanne M 30011394 / 10
-
01.02.2023Muutmiskanne M 30011394 / 9
-
09.12.2020Muutmiskanne M 30011394 / 8
-
06.12.2017Muutmiskanne M 30011394 / 7
-
04.12.2017Muutmiskanne M 30011394 / 6
-
11.12.2015Muutmiskanne M 30011394 / 5
-
10.12.2015Muutmiskanne M 30011394 / M3
-
10.12.2015Muutmiskanne M 30011394 / 4
-
16.04.2014Muutmiskanne M 30011394 / 3
-
30.07.2010Muutmiskanne M 30011394 / 2
-
26.07.2010Muutmiskanne M 30011394 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 15.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 31.05.2024 | – |
| 2022 | 28.06.2023 | – |
| 2021 | 20.06.2022 | – |
| 2020 | 23.06.2021 | – |
| 2019 | 06.07.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |