Orienteerumisklubi West
Registrisse kantud 80098705Orienteerumisklubi West (registrikood 80098705) on 1999. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala spordiklubide tegevus (EMTAK 93121). 2025. aasta müügitulu oli 31 886 eurot ja puhaskasum 5 675 eurot, bilansimaht 27 652 eurot. Juhatuse liikmed on Anne-Ly Viikmaa, Sander Blehner, Veljo Vask. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.06.1999 (27 a 4 k) · Raba tn 1, Pärnu linn, 80039
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Spordiklubide tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 17,8 % | 2024: 14,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 20,9 % | 2024: 31,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,2 % | 2024: 94,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 47,7 | 2024: 14,9 |
| Müügitulu kasv | −32,2 % | 2024: +75,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 31 886 | 47 001 | 26 734 | 27 610 | 23 425 | 19 417 | 19 965 |
| Puhaskasum | 5 675 | 6 711 | 3 302 | -3 247 | 4 199 | 1 994 | 999 |
| Käibevara | 23 846 | 18 781 | 11 711 | 8 227 | 15 934 | 10 098 | 7 481 |
| Põhivara | 3 806 | 3 954 | 3 290 | 3 290 | 273 | 683 | 1 093 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 27 652 | 22 735 | 15 001 | 11 517 | 16 207 | 10 781 | 8 574 |
| Kohustised kokku | 500 | 1 258 | 235 | 53 | 1 496 | 269 | 56 |
| Omakapital | 27 152 | 21 477 | 14 766 | 11 464 | 14 711 | 10 512 | 8 518 |
| Kasumimarginaal | 17,8 % | 14,3 % | 12,4 % | -11,8 % | 17,9 % | 10,3 % | 5,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 23 846 € · 86,2 %
- Põhivara 3 806 € · 13,8 %
- Lühiajalised kohustised 500 € · 1,8 %
- Omakapital 27 152 € · 98,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 47,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 13,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2024 | 10 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 13 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 188 € | 188 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 13 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Sander Blehner
- Sassusport OÜ Tegelik kasusaaja
-
Maarja Palu-Teearu
- osaühing PG Projekt Juhatuse liige
-
Mariann Sulg
- Orienteerumisklubi Orvand Juhatuse liige
-
Veljo Vask
- Cuprumabi OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 31. Suurimad juhatused · Pärnu maakond 7 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 5 400 | 3 950 |
| Müük avalikule sektorile | 993 | 3 528 |
| Toetused kokku | 5 400 | 3 950 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Pärnu Linnavalitsus · toetus 2 500 €
- Eesti Kultuurkapital · toetus 2 300 €
- Häädemeeste Vallavalitsus · toetus 600 €
- Kaitseliit · maksed 475 €
- Saarde Vallavalitsus · maksed 318 €
- Pärnu Ülejõe Põhikool · maksed 200 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.02.2023Muutmiskanne M 30011544 / 12
-
16.11.2022Muutmiskanne M 30011544 / 11
-
09.11.2022Muutmiskanne M 30011544 / M7
-
28.12.2020Muutmiskanne M 30011544 / 10
-
10.12.2020Muutmiskanne M 30011544 / M6
-
30.01.2019Muutmiskanne M 30011544 / 9
-
25.01.2019Muutmiskanne M 30011544 / M5
-
22.12.2017Muutmiskanne M 30011544 / 8
-
04.12.2017Muutmiskanne M 30011544 / 7
-
18.02.2013Muutmiskanne M 30011544 / 6
-
11.01.2011Muutmiskanne M 30011544 / 5
-
29.12.2010Muutmiskanne M 30011544 / M4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | – |
| 2022 | 30.06.2023 | – |
| 2021 | 29.06.2022 | – |
| 2020 | 14.05.2021 | – |
| 2019 | 29.06.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |