Viljandi Rotary Klubi
Registrisse kantud 80098757Viljandi Rotary Klubi (registrikood 80098757) on 1999. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Viljandi linn, tegevusala vaba aja veetmise, meelelahutuse, kultuurilise tegevuse või huvialadega seotud ühendused (EMTAK 94995). 2024. aasta müügitulu oli 28 435 eurot ja puhaskasum 5 552 eurot, bilansimaht 13 368 eurot. Juhatuse liikmed on Gunnar Veermäe, Kalle Kadalipp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.06.1999 (27 a 4 k) · Tallinna tn 24, Viljandi linn, 71008
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.07–30.06
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.07 – 30.06
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Vaba aja veetmise, meelelahutuse, kultuurilise tegevuse või huvialadega seotud ühendused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 19,5 % | 2023: -7,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 96,5 % | 2023: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 43,1 % | 2023: -4,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,8 | 2023: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +4,8 % | 2023: −56,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +11,2 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 28 435 | 27 128 | 62 687 | 26 402 | 15 000 | 16 701 |
| Puhaskasum | 5 552 | -1 901 | -2 208 | -6 500 | 4 038 | 2 980 |
| Käibevara | 13 368 | 4 579 | 2 325 | 5 524 | 13 016 | 9 758 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 13 368 | 4 579 | 2 325 | 5 524 | 13 016 | 9 758 |
| Kohustised kokku | 7 612 | 4 785 | 630 | 1 547 | 2 539 | 3 319 |
| Omakapital | 5 756 | -206 | 1 695 | 3 977 | 10 477 | 6 439 |
| Kasumimarginaal | 19,5 % | -7,0 % | -3,5 % | -24,6 % | 26,9 % | 17,8 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 368 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 7 612 € · 56,9 %
- Omakapital 5 756 € · 43,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 56,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Isikute teised ettevõtted
-
Gunnar Veermäe
- NANO Turvasüsteemide Osaühing Tegelik kasusaaja
-
Kalle Kadalipp
- Projektikoda OÜ Tegelik kasusaaja
- Linnumängi OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.02.2023Muutmiskanne M 20032868 / 7
-
09.06.2021Muutmiskanne M 20032868 / 6
-
04.12.2017Muutmiskanne M 20032868 / 5
-
14.06.2011Muutmiskanne M 20032868 / 4
-
08.06.2011Muutmiskanne M 20032868 / M2
-
07.01.2011Toimiku dokumentide kontroll M 20032868 / M1
-
29.06.2007Muutmiskanne M 32868 / 3
-
20.02.2007Muutmiskanne M 32868 / 2
-
02.01.2006Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne M 32868
-
02.01.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus M 11684 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 19.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 22.10.2024 | – |
| 2022 | 28.11.2023 | – |
| 2021 | 14.09.2022 | – |
| 2020 | 22.06.2022 | – |
| 2019 | 13.10.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |