Eesti Suzuki Ühing
Registrisse kantud 80099219Eesti Suzuki Ühing (registrikood 80099219) on 1999. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Keila linn, tegevusala muusika- ja kunstiõpe (EMTAK 85521). 2025. aasta müügitulu oli 10 005 eurot ja puhaskasum 526 eurot, bilansimaht 17 557 eurot. Juhatuse liikmed on Juta Ross, Karmen Kääramees, Grete Heinsaar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.05.1999 (27 a 4 k) · Vaikne tn 12, Keila linn, 76607
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.04–31.03
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.04 – 31.03
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Muusika- ja kunstiõpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,3 % | 2024: 32,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,0 % | 2024: 18,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,7 % | 2024: 99,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 52,9 | 2024: 91,8 |
| Müügitulu kasv | +2,4 % | 2024: −13,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −4,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 005 | 9 769 | 11 273 | 10 783 | 10 749 | 12 774 | 19 946 |
| Puhaskasum | 526 | 3 133 | 5 969 | -23 506 | -1 829 | 3 071 | 821 |
| Käibevara | 11 997 | 15 141 | 11 835 | 3 353 | 25 301 | 26 058 | 21 493 |
| Põhivara | 5 560 | 1 828 | 2 946 | 4 349 | 5 907 | 6 979 | 8 473 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 17 557 | 16 969 | 14 781 | 7 702 | 31 208 | 33 037 | 29 966 |
| Kohustised kokku | 227 | 165 | 1 110 | – | – | – | – |
| Omakapital | 17 330 | 16 804 | 13 671 | 7 702 | 31 208 | 33 037 | 29 966 |
| Kasumimarginaal | 5,3 % | 32,1 % | 52,9 % | -218,0 % | -17,0 % | 24,0 % | 4,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 997 € · 68,3 %
- Põhivara 5 560 € · 31,7 %
- Lühiajalised kohustised 227 € · 1,3 %
- Omakapital 17 330 € · 98,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 52,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 31,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 79 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 26 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Kerstin Tomson
- Tallinn, Kotka tn 6 korteriühistu Juhatuse liige
-
Juta Ross
- Mittetulundusühing Harjumaa Keelpilliorkester Juhatuse liige
-
Karmen Kääramees
- usaldusühing M. K. ARKAAD Osanik
-
Grete Heinsaar
- Grete Music OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVaikne tn 12, Keila linn, 76607
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 15. Suurimad juhatused · Keila linn 5 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 420 | 680 |
| Toetused kokku | 420 | 680 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Kultuurkapital · toetus 420 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubKui metsas laulaksid vaid kõige paremad linnud, oleks mets üsna vaikne. S.Suzuki
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.10.20262026. a majandusaasta aruanne esitatud
-
14.11.2024Muutmiskanne M 10041503 / 14
-
31.07.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel M 10041503 / 13
-
25.07.2024Muutmiskanne M 10041503 / 12
-
09.07.2024Muutmiskanne M 10041503 / M6
-
31.07.2023Muutmiskanne M 10041503 / 11
-
01.02.2023Muutmiskanne M 10041503 / 10
-
10.01.2022Muutmiskanne M 10041503 / 9
-
19.09.2019Muutmiskanne M 10041503 / 8
-
18.09.2019Muutmiskanne M 10041503 / M4
-
07.11.2017Muutmiskanne M 10041503 / 7
-
17.01.2017Muutmiskanne M 10041503 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 30.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 05.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 10.07.2024 | – |
| 2022 | 08.06.2023 | – |
| 2021 | 22.08.2022 | – |
| 2020 | 11.08.2021 | – |
| 2019 | 03.08.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |