Vatla Jahiselts
Registrisse kantud 80100419Vatla Jahiselts (registrikood 80100419) on 1999. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Vatla küla, tegevusala jahindus ja seda teenindavad tegevusalad (EMTAK 01701). 2025. aasta müügitulu oli 9 478 eurot ja puhaskasum -2 267 eurot, bilansimaht 56 430 eurot. Juhatuse liikmed on Martin Tee, Tõnu Reeder, Aare Mahoni. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.06.1999 (27 a 4 k) · Koorejaama, Vatla küla, 90103
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Jahindus ja seda teenindavad tegevusalad
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -23,9 % | 2024: 35,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -4,0 % | 2024: 5,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 99,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2 086,8 | 2024: 211,1 |
| Müügitulu kasv | +16,1 % | 2024: −14,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 478 | 8 166 | 9 577 | 7 935 | 8 018 | 8 198 | 9 381 |
| Puhaskasum | -2 267 | 2 906 | 1 738 | 1 864 | 1 000 | 2 822 | -1 612 |
| Käibevara | 47 996 | 48 764 | 44 058 | 41 289 | 39 238 | 36 721 | 37 258 |
| Põhivara | 8 434 | 10 141 | 11 935 | 13 775 | 13 006 | 14 592 | 11 140 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 56 430 | 58 905 | 55 993 | 55 064 | 52 244 | 51 313 | 48 398 |
| Kohustised kokku | 23 | 231 | 225 | 1 034 | 78 | 147 | 54 |
| Omakapital | 56 407 | 58 674 | 55 768 | 54 030 | 52 166 | 51 166 | 48 344 |
| Kasumimarginaal | -23,9 % | 35,6 % | 18,1 % | 23,5 % | 12,5 % | 34,4 % | -17,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 47 996 € · 85,1 %
- Põhivara 8 434 € · 14,9 %
- Lühiajalised kohustised 23 € · 0,0 %
- Omakapital 56 407 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2 086,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 14,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 31 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 26 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 6 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 10 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Kaido Nelis
- Lihula Tarbijate Ühistu Juhatuse liige
-
Martin Tee
- Osaühing Lihula Soojus Juhatuse liige
- Hooneühistu Paju Juhatuse liige
-
Tõnu Reeder
- Roospets OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Kütitud ulukite esmatootmine · Tunnustatud toidukäitlejaJ152
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 18. Suurimad juhatused · Lääneranna vald 5 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.06.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel M 30025720 / 7
-
26.05.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel M 30025720 / M3
-
30.06.2023Muutmiskanne M 30025720 / 6
-
01.02.2023Muutmiskanne M 30025720 / 5
-
07.06.2019Muutmiskanne M 30025720 / 4
-
28.05.2019Muutmiskanne M 30025720 / M2
-
08.02.2018Muutmiskanne M 30025720 / 3
-
31.05.2010Muutmiskanne M 30025720 / 2
-
14.05.2010Muutmiskanne M 30025720 / M1
-
02.01.2006Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne M 25720
-
02.01.2006Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus M 41725 / 3
-
06.05.2004Muutmiskanne M 41725 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.06.2024 | – |
| 2022 | 19.05.2023 | – |
| 2021 | 01.06.2022 | – |
| 2020 | 29.06.2021 | – |
| 2019 | 22.06.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 1996 | – | – |