NINAMAA ÜHING
Registrisse kantud 80110866NINAMAA ÜHING (registrikood 80110866) on 1999. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Suurupi küla, tegevusala hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) (EMTAK 68321). 2025. aasta müügitulu oli 4 980 eurot ja puhaskasum 1 159 eurot, bilansimaht 7 793 eurot. Juhatuse liikmed on Alar Viimsalu, Kristel Rõõmusaar, Peep Roosmann. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.10.1999 (27 a 0 k) · Ida tee 5, Suurupi küla, 76901
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 23,3 % | 2024: 1,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 21,0 % | 2024: 8,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 70,8 % | 2024: 95,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,4 | 2024: 21,2 |
| Müügitulu kasv | −81,3 % | 2024: +487,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −20,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 980 | 26 595 | 4 530 | 4 710 | 5 450 | 15 973 | 4 680 |
| Puhaskasum | 1 159 | 351 | 1 370 | 1 613 | -8 777 | 6 291 | 2 069 |
| Käibevara | 7 793 | 4 572 | 9 772 | 8 381 | 6 750 | 14 269 | 7 370 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 793 | 4 572 | 9 772 | 8 381 | 6 750 | 14 269 | 7 370 |
| Kohustised kokku | 2 278 | 216 | 5 767 | 5 746 | 5 728 | 4 470 | 3 862 |
| Omakapital | 5 515 | 4 356 | 4 005 | 2 635 | 1 022 | 9 799 | 3 508 |
| Kasumimarginaal | 23,3 % | 1,3 % | 30,2 % | 34,2 % | -161,0 % | 39,4 % | 44,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 793 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 278 € · 29,2 %
- Omakapital 5 515 € · 70,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 29,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Peep Roosmann
- OÜ PR Betoon Juhatuse liige
- PARK OÜ Osanik
- PRB Invest OÜ Juhatuse liige
-
Alar Viimsalu
- AV EHITUSBÜROO OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemIda tee 5, Suurupi küla, 76901
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.10.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel M 10043495 / 6
-
01.02.2023Muutmiskanne M 10043495 / 5
-
17.11.2020Muutmiskanne M 10043495 / 4
-
07.11.2017Muutmiskanne M 10043495 / 3
-
15.02.2012Muutmiskanne M 10043495 / 2
-
08.02.2012Muutmiskanne M 10043495 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 03.07.2024 | – |
| 2022 | 05.07.2023 | – |
| 2021 | 02.07.2022 | – |
| 2020 | 30.06.2021 | – |
| 2019 | 31.10.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |